Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Komolyan visszakarják hozni a...

Komolyan visszakarják hozni a maszkviselést ennyi oltott után?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon de nagyon elegem lenni.....

2021. okt. 15. 21:50
 61/101 anonim ***** válasza:
71%
Rajtam átment, nem voltam beteg. De mikor 2020 januárjában bejött ez a dolog, hogy terjed valami halálos mindmeghalunk tüdőgyulladást okozó vírus, akkor is röhögtem ezen. Mások kipakolták a boltot, verekedtek a WC papírért én meg videóztam, hogy sok idióta :D Azóta is leszarom a vírusos cirkuszt, elkaptam és átestem rajta mint bármelyik náthán. A legszarabb a 10 napos karantén volt, hogy nem mehettem sehova. Szóval én magasról leeszarom az oltást, a maszkot és az egész baromkodást.
2021. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 anonim ***** válasza:
37%

"én meg videóztam, hogy sok idióta"


Én mikor a elém kerül egy ilyen videó, akkor szoktam röhögni hogy megint valami idióta aki ilyeneket videóz.

2021. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 anonim ***** válasza:
13%

#60


Az tökéletesen mindegy minek tartják. Ha egy kórház munkát hirdet covid osztályra segédápolói pozíciók betöltésére, akkor is lehet menni ha szerinte ez egy "kamu" osztály. A kórház attól még ide keresi. Függetlenül attól, hogy az esetleges jelentkező szerint nincs is ilyen, a munka valós.

"Legalább lesz egy csomó munkahely."

Igy már átment? Világos? Vagy lerajzoljam?

2021. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 anonim ***** válasza:
73%

62


Elég rettegő és bégető életed lehet :D

2021. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 manly ***** válasza:
64%
Vissza fogják hozni a maszkot zárt helyeken mert az oltások ellenére is terjed ez az új variáns.
2021. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 anonim ***** válasza:
40%

#64


Ennél összefüggéstelenebb baromság nem jutott eszedbe?

2021. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 anonim ***** válasza:
31%
Persze a magyar p@raszt jó szokásához híven, ahogy kell jó szaftosan mélyről torokból jövö turha tanyájával pofán köhögi a másik parasztot utcán, moziban,melóban, buszon. Ettől olyan acélos a magyarok immunrendszere.😃Ugyan minek az a maszk😷balkani tarsadalom Nyugati kultúrában. Mit várunk. Ahol minden sarkon áll egy lábon járó csoves tbc tanya eloszeretettel kopkodi tele az atmoszférát mi az nekunk.
2021. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk iskolában már kötelező, tavalyi helyzet van. Sőt rosszabb mert csütörtökön már 5 osztályban koronás, mindenki haza, oltatlanok megfigyelés alatt, 2 nap online oktatás, suli fertőtlenítés. Kintre is javasolják már, utána meg kötelező lesz.
2021. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy megjegyzés: Ázsiában nagyon regen hordanak maszkot az emberek. Idáig már leírták előttem is. Azt viszont még senki, hogy covid előtt csak a tüneteseknek tették kötelezővé a maszk hordását, viszont az emberek 80%-a önszántából hordja, mert tapasztalta, hogy hatékony.

Volt egy kommentelő, aki a vírus méreteivel jött. Jelenlegi álláspont szerint ez a vírus cseppfertőzéssel terjed, tehát nem lebeg szabadon a levegőben, hanem a saját méreteinél nagyságrendekkel nagyobb porszemcséken, vagy a kilélegzett nyálcseppeken (aeroszol) van, amit a sima, sebész maszk is megfog. Tehát a porszemcse, es aeroszol méretet kell nézni, nem a vírus méretét. Nos igen, gondolkozni kéne ...

Én nem tenném kötelezővé a maszkot, viszont adott esetben most is felveszem (metrón), pedig 3* oltott vagyok. Egyéb fertőzést sem akarok elkapni, es ez most egy jó indok, hogy hordjam. Nem tudok betegszabira menni (idő sincs, es sokba kerül), úgyhogy én hordom, es kesz. Sima orvosit.

2021. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/101 anonim ***** válasza:
67%

#67


Egyetértek!

2021. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!