Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Komolyan visszakarják hozni a...

Komolyan visszakarják hozni a maszkviselést ennyi oltott után?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon de nagyon elegem lenni.....

2021. okt. 15. 21:50
 81/101 anonim ***** válasza:
73%

#80


Igen, de van benne más forrás is, nem csak a saját weboldaluk.

De tényleg teljesen mindegy. Ugyis mindenki azt hisz el, amit akar a hír (vagy személy) forrástól függetlenül. Ez megy lassan 2 éve.

2021. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 anonim ***** válasza:
76%

81: Ahogy írom: "a többsége."


Ja, ahogy már 2 éve hamarosan soha nem látott durva nagy berobbanás, meg mindenki elpusztul.

2021. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 cukikutyus ***** válasza:
69%

73,ha-ha,tünetmentes...ne vagànykodjunk màr,senki se tünetmentes.Valami azért mindenkinél van,csak egyes netes szuperhősök hiszik azt ,hogy ők sebezhetetlenek.


Aki lepontozott annak meg üzenem,hogy ő ne ússza meg olyan simán,mint én ;)

2021. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:
70%

Azt hiszem egy nagy világháború kellős közepèn vagyunk!

Az egyik fèl a mocskos pènzhatalmi elit, aki mindent irányìtani akar a Föld nevű bolygòn.

A másik pedig egy olyan ellenerő akik nagyon jòl tudják, hogy milyen abszolùt rabszolgatartò egyeduralmat akar a pènzelit.

Ezèrt van az, hogy a politikusok ellentmondanak a pènzelit által uralt orvosoknak.

A pènzelit olyan világrendet akar, ahol a tőke mindenki felett álljon!

2021. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező! “ennyi oltott után” - mennyi? Itt mindenki oltottnak nevezi magát, aki megkapta a két vakcináját.. mindegy, hogy több mint féléve kapta és már nem véd, meg mindegy, hogy a semmit nem érő kínait kapta. Aki nyugatiból megkapta a harmadikat is, azt talán védettnek lehet nevezni.


Nem kell elhinni, de két hete meghalt egy oltott ismerősöm koronavírusban. Attól, hogy valakinek van védettségi igazolása, még nem biztos, hogy védett.


Én a járvány kezdete óta maszkot hordok. Nem oltattam magam, és mégcsak megfázva se voltam, mint más éveken. Szóval biztos, hogy hatásos a maszk. Remélem kötelezővé teszik. Akkor ér legtöbbet, ha mindenkin van.

2021. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim ***** válasza:
62%

#85


Egyetértek!

2021. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 manly ***** válasza:
24%
Vissza fogják hozni persze.Mert most még rosszabb lesz.
2021. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 anonim ***** válasza:
38%

Igen, hozzák is csak vissza, mert milyen jó dolog.


Az influenza járvány sincs már, mert hordjuk! Sőt, kicsit többet fertőtlenítsünk mindent, csak antibakteriális cuccokat vegyünk, tusfürdőből is vannak jók!


Érdemes a kocsit meg a lakást is sterilizálni hetente, vannak szuper "ózon gépek" már a piacon!


Több olyan kismama kell, mint akiket a múltkor a játszótéren láttam, mert mielőtt a gyerekük beleült a hintába, áttörölgette fertőtlenítő kendővel!


Bevásárláshoz gumikesztyű!


Több munkatársam pl meló után mikor hazaér, a garázsban levetkőzik, ruha egyből mosógépbe, lefertőtleníti magát és utána megy be a házba.


Szerintem a mozikat meg minden közösségi programot be kell tiltani, mert lehetnek akiik fertőznek ott!


B@sszuk szét az immunrendszerünket ezzel a sok óvintézkedéssel és talán mindannyian megpusztulunk egy náthában! Juhhú!

2021. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó: Neked fogalmad sincs az immunrendszer működéséről úgy látom :D Röhejes, mikor ilyen iq betyárok próbálnak okoskodni
2021. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 A kérdező kommentje:

Látom megy a vita,kicsit offolok már,és elmondom hogy én a véleményemet,

2012 őszén már felfedezték a covid 19 közeli rokonát ami 96,2% azonos a mostani vírussal,érdekes akkor hogy nem lett belőle járvány? :D

BANGKOK, Oct 23 (The Nation Thailand/ANN): The number of Covid-19 cases crossed 12.93 million across Southeast Asia, with 32,368 new cases reported on Friday (October 22), higher than Thursday’s tally at 29,883.


New deaths are at 585, increasing from Thursday’s number of 573. Total Covid-19 deaths in Asean are now at 274,675.


Malaysia’s Tourism Ministry aims to reopen the country to international tourists in November, and travelers from neighboring Singapore could be among the first to be allowed into the country.


Before the Covid-19 pandemic, more than 300,000 people crossed the Malaysia-Singapore land border each day, while the air route between Singapore and Malaysia's capital city Kuala Lumpur was one of the busiest globally.


Meanwhile, US major drugmaker Merck and Co is considering the possibility of letting Philippine manufacturers produce the oral anti-Covid--19 drug Molnupiravir to make it readily available in the country.


Valamint a halálozási rátája is alacsony,és a fertőzés után kialakul a védettség,oltás nélkül is,magyarországon jelenleg 5 millió 935 ezer a beoltott,és még ezek után sem akar lecsengeni? :D Én mondom ez az egész csak a pénzre megy ki semmi másra....

2021. okt. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!