Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Komolyan visszakarják hozni a...

Komolyan visszakarják hozni a maszkviselést ennyi oltott után?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon de nagyon elegem lenni.....

2021. okt. 15. 21:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
60%
18: sajnos oltással is kórházba lehet kerülni, bár jóval kisebb eséllyel.
2021. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
94%
19: És akkor majd minden kortynál le-fel fogom huzigálni? A moziban meg minden szem popcornnál?
2021. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
37%

jaj istenem, ha visszavezetik akkor ez van, ne rinyáljál, mint egy 5 éves, hanem ha kell akkor vedd fel, vagy ne vedd fel, de akkor meg is érdemled, hogy megbírságoljanak

nem értem miért olyan nehéz felvenni egy nyomorult maszkot

azon nem gondolkozott el a sok okoska, hogy nem kéne maszk, ha végre belátnák, hogy az oltás nem méreg, és mégtöbben kérnék az oltást?

ha nem tetszik, akkor maradj otthon mó, otthonra nem kell felvenned nyugi

2021. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
23%
22: te a koncertért/filmért mész, vagy a sörért/popcornért?
2021. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
77%
24: Mindkettőért. Egyik a másik nélkül hiányos élvezet.
2021. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
65%
De amúgy nem ez a lényeg, hogy miért megyek, hanem hogy így simán ki lehet bekkelni a maszkviselést.
2021. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:
73%
Bízzuk már az emberekre, hogy ki egyénileg hogyan védekezik, kezeljük már néha felnőtt módjára a társadalmat. Úgy látszik a magyarok imádják az ilyen paternalista tipusú leosztást, hogy az apuka mindig megmondja nekik, hogy most épp, milyen új szabályok vannak, és mától ez és ez lesz. Én az elsők között regisztráltam az oltásra, de eszemben sincs megmondani másoknak, hogy miben szálljon fel a járműre, azért mert hátha elkapok valamit és akkor mi lesz. Koronavírus előtt is volt olyan, hogy valaki egy hétre kidőlt főleg ősszel.
2021. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
35%

27


Miért jó kidőlni ősszel? Ezt a maszk sokaknál megakadályozta tavasszal! Idén én már voltam is beteg 2 hétig, körülöttem pedig mindenki máson is ment át valami

2021. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
38%

"Bízzuk már az emberekre, hogy ki egyénileg hogyan védekezik, kezeljük már néha felnőtt módjára a társadalmat."


Láttuk mi lett ebből a hozzáállásból. Az emberek nagy része teljesen laikus ebben s témában, ezek közül nagy része ráadásul ostoba is, ezért van folyamatosan ennyi fertőzött, mert nem mosnak kezet, nem hordanak maszkot, nem oltatják be magukat, mert szerintük a járvány nem is létezik, meg amúgy is chemtraik

2021. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:
33%

21

És még egy autó is elüthet, sőt az viszont ugyanakkora eséllyel.


Van két állítás: oltottként is megfertőződhetsz, illetve nem minden statisztikailag covid-halott a covid miatt hal meg. Ugyanez igaz a kórházba kerülésre.


Ha valaki oltottként kórházba kerül, ott szinte biztos, hogy valami más is volt neki. Ha neadjisten belehal valamely krónikus betegségébe (idős emberekről beszélünk továbbra is), és előtte pozitívra tesztelték, akkor ki fog jönni a statisztika: lám lehet, hogy nem ér semmit az oltás, hisz belehalt. Ezért lenne jó, ha időnként látnánk statisztikákat a kórházi kezeltekről, hogy hány százalékuk oltott (milyen oltást kaptak, hányat) illetve mennyi idősek és milyen alapbetegséggel kerültek be. Az már többször meg lett indokolva, hogy miért van mindenki covid halottnak nyilvánítva, amikor sokaknál nem játszott szerepet az elhalálozásban.

2021. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!