Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Komolyan visszakarják hozni a...

Komolyan visszakarják hozni a maszkviselést ennyi oltott után?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon de nagyon elegem lenni.....

2021. okt. 15. 21:50
 71/101 anonim ***** válasza:
68%

#69


Ne erolkodj. 0 iq szintet nem lehet eszervekkel meggyozni.

2021. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 cukikutyus ***** válasza:
34%

Covid tagadóknak üzenem,hogy igenis van ez a betegség,és más,mint az influenza! Rosszabb!

Én oltott vagyok,így enyhe tünetekkel megúszom ,de még így is görény egy betegség ez.

Az íz és szagérzékelés elvesztése,és a fáradékonyság a tüneteim,a többi nem jelentkezett,de így is nagyon gáz.

Eszek-iszok,és semmit nem érzek.Túl sok mozgást sem végzek,mert hamar elfáradok.

Szóval igen,én fogom hordani a maszkot,mert mégegyszer ebbe nem szeretnék részesülni...

2021. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
59%
cukikutyus, te így jártál :) én tünetmentes voltam oltatlanul is csak a tesztem volt pozitív :) hordjad a seggeden is mert kifingod a végén :D
2021. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:
87%
2021. okt. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:
71%

74


Persze, hogy nem. Nem az a lényeg, hogy ne kapjuk el. Indul a természetes szelekció.

2021. okt. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
88%

#74 Nagyon helyes, hogy nem teszik kötelezővé a maszkot! Én hordom, ha nagy tömegbe megyek, sőt régebben is hordtam maszkot, amikor náthás voltam, és ki kellett mozdulnom otthonról, hogy legalább másokat ne fertőzzek össze. Oltottként amiatt nem aggódok, hogy a covid nagy kárt tenne bennem, viszont influenzához, náthához sincs kedvem. A csövesek kipárolgásához sem. A tömegközlekedési eszközök, és közintézmények petricsészék, ilyen helyen felveszem magamtól is. Aki meg nem, az nem, és jól is van.

Ha nem jön már egy sokkal durvább variáns, akkor remélhetőleg az egészségügy sem fog összeomlani a 4. hullám miatt, lezárások sem lesznek. Akik nem akarnak oltást, azokat is valahogyan immunizálni kell, hát akkor passzívan, fertőződés útján. A nyájimmunitás így lesz meg. Statisztikailag nem, de a valóságban meglesz. Akkor fogunk tudni végre továbblépni.

Na, hajrá, oltakozzatok, vagy fertőződjetek, aztán legyünk már túl ezen az egészen!

2021. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
61%

#76


Nem hiszem, hogy be fog jönni a jóslatod. Az egészségügy kötelezővé akarja tenni a maszkot. Egyenlore a politikusok szerint nincs rá szukseg. Ők már csak tudják, nem igaz.


Majd így:


[link]

2021. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
78%
77: Ne egy olyan oldalra hivatkozzunk már, ami nehézsúlyú országos bajnok a stresszfokozásban és a pánikkeltésben. Nyáron is végig gondjuk volt rá, hogy a hiszékeny átlagember olvasónak ne legyen nyugta. Hamarosan ontani kezdik a "Nem kizárt, hogy az idei télen is teljes lezárás jön"-tartalmú cikkeiket. Ez majdnem olyan biztos, mint hogy most itt ülök és pötyögök.
2021. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
10%

#78

Mindig vannak források a cikkben. Nem fogom egyesével belinkelni.

Amugy meg teljesen mindegy. Aki nem akar elhinni valamit, az nem fogja akkor sem, ha rátetolválják a homlokára.

2021. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
31%
79: És a források többsége másik portfoliós cikkekre mutat.
2021. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!