Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 18-25 év között fiatalok! Ti...

18-25 év között fiatalok! Ti már beadattátok a harmadik oltást?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, május végén kaptam meg a második oltást, tehát már jelentkezhetnék a harmadikra, de a környezetemben nem ismerek senkit ebből a korosztályból, aki már megkapta volna. Az ismerőseim úgy vannak vele, hogy még várnak.

Az egészségi állapotom rosszabb, mint a korombelieké átlagosan, különböző betegségek miatt legyengült az immunrendszerem.

Érdemes már beadatnom, vagy most elsősorban az idősebb korosztály számára van ez a lehetőség?



2021. okt. 23. 22:53
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Pedig öregmotoros orvosok.
2021. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
[link] és ez is csak konteó? :(((
2021. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
40%

"A BEOLTOTTAK KÖRÜLBELÜL 25 SZÁZALÉKOS, AZ OLTATLANOK PEDIG 38 SZÁZALÉKOS VALÓSZÍNŰSÉGGEL KAPTÁK EL A VÍRUST."

Akkor mégiscsak van azért különbség, tehát az oltások segítségével igenis megvalósul az a cél, hogy lassul a vírus terjedése, emellett meg nem csak az a kérdés, hogy mennyire gyorsan terjed, hanem az is, hogy mennyire súlyos megbetegedést okoz: az oltottaknál sokkal enyhébbet.

2021. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem érdemes, én 26 vagyok és kérni fogom hogy oltsanak be a harmadikkal is. Sőt, ha évente beoltanak engem az sem zavar influenza ellen is beoltottak már egy ideje évente, és nem is voltam beteg.
2021. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
59%

Az első kettőt felvettem, de a harmadikat nem fogom.


20/F

2021. okt. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
59%
Elsőt se, nem még a harmadikat. SOHA!
2021. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!