Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire készültök az online...

Mennyire készültök az online oktatásra?

Figyelt kérdés

Nálunk ma bejelentették hogy nagyon nagy gáz van megint, lemondták a nyílt napot, kötelezővé tették a maszkhasználatot, új google tanterneket nyitottak. Ja és kerülnek elő a pozitív tesztes diákok. Meg közölték hogy aki nincs beoltva nem mehet el a saját szalagavatójára, nem érdekli őket mit mond a kormány.


Több tudós kimondta már hogy az oltás önmagában nem lesz elég védekezés, és hogy ez a hullám súlyosabb lesz mint az előzök. Most pont Röst Gergely elemzéseit olvasgattam. Gyorsabban terjed, 20% a pozitív tesztek aránya, plusz a halottak száma is elég aggasztó.


Ti sulitokba mi van?



2021. nov. 3. 15:31
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/165 A kérdező kommentje:

Téged anyuci nem küld el esténként aludni, hogy minden nap nekünk kell? 😂

Sulizárásos, szép álmokat, mert megint nagyon befeszültél így estére.

2021. nov. 10. 20:57
 102/165 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van 98. (és én nem pontoztalak le), napirenden nincs, pár feltétel viszont adott mindegyik ponthoz: a napi 100 halott pl. Szerinted tényleg minden rendben, abszolút nincs mitől tartanod, nem érhet semmi meglepetés? Legyen úgy, egyébként...
2021. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/165 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztek 2020 márc. 11-re? Orbán mondta a rádióban, hogy komolyan intézkednének, HA egy komolyan veszélyes vírus lenne ez az aktuális korona, de erről NINCS szó. --> Már aznap este haza lett küldve a nép, egészen a 3 éves ovisig.

2020 októberében élt az az egyhangú megbizonyosodás, hogy ezúttal olyan módon leállítani az országot, ahogy azt tavasszal tettük, még egyszer NEM lehet. --> Haha, olyan módon tényleg nem, hanem egy fél évig tartó kemény kijárásival megspékelve már igen.


Egyszerű megtörtént tényeket közöltem (Telex videóiból idézve). Ezek tekintetében, én így állok hozzá a dolgokhoz..

2021. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/165 anonim ***** válasza:
21%

101-es

Ti vagytok itt folyamatosan befeszülve, már remegve imádkoznak egyesek érte, olyan görcsben vagytok.

102-es

Közben megváltoztak a dolgok. Ezek már nem tényezők 2021 novemberében az iskolabezárásról való döntés során. A számok olyanok, amilyenek, a vírussal már együtt kell élni, méghozzá, minél inkább úgy, ahogy előtte is. Oltás van, a kórházban lévők döntő többsége oltatlan, az iskolabezárás semmit nem számít a védekezés szempontjából, az online oktatás nem működött. Utóbbit köszönjétek meg a tanáraitoknak, elszúrták, de nagyon, pedig működhetett volna, nagy fekete pontot szereztek a döntéshozóknál, pláne, hogy ők hisztizték ki az egészet, hogy de, majd milyen jó lesz, majd ők megmutatják.

Ha bezárnák, a 12 év alattiakat mindenképpen érintené (illetve csak őket, 12 év felett eleve esélytelen a zárás) márpedig nincs, aki otthon maradjon velük.

Korlátozások még az iskola falain kívül is alig vannak és még belül sincsenek kimerítve a lehetőségek.

Úgyhogy lehet szépen felpontozni, egyedül én adtam hasznos és igaznak bizonyult válaszokat :) A drukkolókat meg lepontozni, az nem válasz, hogy jajj csak lenne.

2021. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/165 anonim ***** válasza:
80%
#104 ment is rád a lepontozás öcskös.
2021. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/165 anonim ***** válasza:
86%
"A drukkolókat meg lepontozni"..igen, azt pontozom fel és le is, amelyikre te utasítasz. És nekünk nem szabad még reménykedni sem. Kezd ez már vicces lenni.
2021. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/165 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet valakit letiltani a kérdésem alól? Menj innen, hányszor mondjam még el? Le is leszel pontozva, meg jelenve, egy idő után úgyis letiltanak. Nem vagyunk kíváncsiak az undormány fröcsögő rosszindulatodra, meg a romlott lelkivilágodra.
2021. nov. 10. 21:40
 108/165 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk egyetemen elvileg jovohettol online leszünk.
2021. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/165 anonim ***** válasza:
30%
108# melyik egyetem?
2021. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/165 anonim ***** válasza:
0%
Én tényeket közöltem kérdező. Itt ti vagytok, akik fröcsögnek.
2021. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!