Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire készültök az online...

Mennyire készültök az online oktatásra?

Figyelt kérdés

Nálunk ma bejelentették hogy nagyon nagy gáz van megint, lemondták a nyílt napot, kötelezővé tették a maszkhasználatot, új google tanterneket nyitottak. Ja és kerülnek elő a pozitív tesztes diákok. Meg közölték hogy aki nincs beoltva nem mehet el a saját szalagavatójára, nem érdekli őket mit mond a kormány.


Több tudós kimondta már hogy az oltás önmagában nem lesz elég védekezés, és hogy ez a hullám súlyosabb lesz mint az előzök. Most pont Röst Gergely elemzéseit olvasgattam. Gyorsabban terjed, 20% a pozitív tesztek aránya, plusz a halottak száma is elég aggasztó.


Ti sulitokba mi van?



2021. nov. 3. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/165 anonim ***** válasza:
93%
A minisztérium mondta, hogy csak oltott mehet szalagavatóra. Úgyhogy érdekli őket, sőt :)
2021. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/165 anonim ***** válasza:
81%
Ha jövőhétvégéig nem lesz a távoktatás bevezetve akkor kijelenthető hogy sz*rnak bele.
2021. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/165 anonim ***** válasza:
95%
Tavaly is ugyanilyenkor lett vége, szóval jövő héten simán bedobhatják.
2021. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/165 anonim ***** válasza:
8%

Ne reménykedjetek csórikáim. Van oltás, el lehet szépen ballagni.

Ló...t sem csináltatok tavaly sem az online oktatásban, se a tanáraitok. Na, pont ezért nem lesz, mert már fent is rájöttek.

2021. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/165 anonim ***** válasza:
84%
#4 szánalmas vagy szegeny :D
2021. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/165 anonim ***** válasza:
18%
Szánalmasak ti vagytok. Bedobjátok itt a nagy halált, mint a kérdező, hogy hú vannak ám fertőzöttek, nagy gáz van, meg nem lesz nyílt nap, sőt szalagavatóra oltatni kell. Szóval veritek a médiahabot ilyen öngerjesztő folyamatként, hogyha sokan beszélnek róla, akkor biztos úgy van. Tavaly is mit csináltatok? Ment az utcán a lófrálás, meg puszilkodás. Délelőtt természetesen, dologidőben. A 12 tanárból 11-nek színét sem láttuk a monitoron.
2021. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/165 anonim ***** válasza:
90%
#6 Képzeld el én pl.: dolgozom egyetem mellett, te nagyon okos. Ahelyett hogy itt negatívkodsz, menj és sírd ki magad, tele vagy feszültséggel.
2021. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/165 A kérdező kommentje:

4-es bedurcizott.

Nem hittem hogy valaki kajak benyalja ezt az oltás működik dolgot. Azt is mondták hogy nem kell semmilyen korlátozás, erre kötelező a maszk.

Tavaly is mindenki erről beszélt november elején,azért mert egyértelmű volt a kimenetel, mindenki érezte és láss csodát. Azért szerintem nem olyan megjósolhatatlanok a dolgok ha gondolkozol néha egy picit.

2021. nov. 3. 20:36
 9/165 anonim ***** válasza:
6%
Durcizni ti szoktatok, mert most nem lehet lógni. Így jártatok.
2021. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/165 anonim ***** válasza:
89%
#9 értjük kedves 5 általánossal rendelkező, Dr. Professzor névtelen.
2021. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!