Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Janssen oltás gyermeknemzés?

Janssen oltás gyermeknemzés?

Figyelt kérdés
5 hónapos terhes vagyok, a páromat a fogantatás előtt 2 hónappal Janssennel oltották. Én nem vagyok beoltva, és nagyon aggódom, hogy a gyerek egészségére káros lesz az oltás a rengeteg mellékhatás miatt.

2021. nov. 7. 01:31
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
24%
A sok oltás fóbiás meg mondja méter meg mikor jön az oltottak tömeges hullása, mert a pár hónap már felében letelt és még mindig nem látjuk ezt.
2021. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
30%
A sok oltás fóbiás meg mondja már meg mikor jön az oltottak tömeges hullása, mert a pár hónap már régen letelt és még mindig nem látjuk ezt.
2021. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%

"Nem a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, hanem azokéra akiknek van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban"


Akkor valószínűleg a lehető legrosszabb helyen tetted fel a kérdést. Mit mond a témáról az, akinek valószínűleg a legtöbb köze van a témához, és még valószínűleg ismered is? A háziorvosodra és a nőgyógyászodra, esetleg a védőnőre gondolok itt.


"én tiszteletben tartom az oltottak véleményét addig belém senki ne kössön azért mert aggódom a mellékhatások miatt, vagy mert nem vagyok beoltva. "


Aggódva a mellékhatások miatt még sosem szedtél be egyetlen gyógyszer sem? Ha azoknak elolvasnád a mellékhatásait, menten rosszul lennél...

2021. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
34%
Menjel valami oltas tagado csoportba, ott azt fogjak mondani amit hallani szeretnel
2021. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
25%
Genetika rendellenességei lehetnek majd, de ha nem lesz, akkor szerencsétek. Rosszabb lenne a kilátása ha te lennél oltva. A vírus fele ilyen veszéllyel nem jár, én is átestem, párom is, gyerekeim is, nem volt semmi egy őszi náthát kivéve. Ne higgy a hazug politikának és vakcinamaffiának!
2021. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

#13:

Nem nem szoktam gyógyszert szedni, még egy szimpla fejfájásra sem, mert a gyógyszeriparnál kevesebb undorító dolgot tudok felsorolni.

2021. nov. 7. 11:37
 17/47 A kérdező kommentje:

#15:

Köszönöm szépen végre valaki normálisan válaszolt a kérdésemre.

Nem is hiszek, majd rájönnek az oltottak is, hogy egy hatalmas ember kísérletben vesznek részt semmi másban.

2021. nov. 7. 11:39
 18/47 anonim ***** válasza:
43%

17


Rá fognak jönni, idővel felébrednek legtöbben, nekem már rengeteg oltott ismerősöm ébredt fel, akik eddig hittek ebben a hazug, politikai bizniszben covid19 fedőnév alatt, ami nem a vírus, hanem a program neve. A covid19 az oltásért lett, nem pedig az oltás lett a covid19-ért. Ezt nem értik meg, 2017-ben Bill Gates már járványra hívta fel a figyelmet, hogy világjárvány lesz a jövőben, oltásokkal kell majd védekezni és lám 2019-ben megjelenik a rejtélyes "covid". Hagyjuk már, akinek ez nem átlátszó az húzza le a rolót. Vigyázz a babádra nagyon, óvd az ilyen kísérletektől a szervezeted és ne félj a vírustól,mert ha a félsz azt a baba is érzi és sokkal sírósabb baba lesz, mint egy nyugodt anyuka esetén, akinek nem tengett a vérében állandóan az adrenalin és egyéb stresszhormonok. rá koncentrálj, ez az egész arra megy ki, hogy csökkenjen a népesség, ne pedig szaporodjon.

2021. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:
67%
Azért ez màr beteg hogy az emberek ennyire támadjàk egymást csak azért mert egyik hisz az oltottságban mások meg nem. Kicsit vegyük màr észre magunkat.. egy kismama természetesen minden miatt aggódik legyen szó oltásról vagy bármi másról. De ennyire felháborodni egy ilyen dolgon… miért ne aggódhatna kismamaként ha még sosem oltotta be magát?! Nyilván nem ellene van az oltásnak ha már megkérdezi hogy mitèvő legyen… legyünk már egy kicsit türelmesebbek kedvesebbek egymással és ne egyből támadjunk.
2021. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok: igazából az meg aki ennyire ellene van is a màsik fele … emiatt vannak ezek a hülye összetűzések. Rég nem a kérdésnél tartunk. Népirtás meg ilyenek.. eszem megáll. Szerintem már inkább ne tegyen fel senki semmilyen kérdést oltással kapcsolatban ha csak nem akar itt “háborúzni” mert más vége nagyon nem lehet. Több helyen is ezt làtom. Szomorú
2021. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!