Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Janssen oltás gyermeknemzés?

Janssen oltás gyermeknemzés?

Figyelt kérdés
5 hónapos terhes vagyok, a páromat a fogantatás előtt 2 hónappal Janssennel oltották. Én nem vagyok beoltva, és nagyon aggódom, hogy a gyerek egészségére káros lesz az oltás a rengeteg mellékhatás miatt.

2021. nov. 7. 01:31
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
15%

A 30-asnak: Az "összeesküvés elméleteket" olvasgatom. Egy nem hivatalos szakértő (tudós) mondta. Típustól függetlenül összesen 8-at. Most jön a 4., majd az 5. hullámkor az 5., stb. Gondolom majd a továbbiakban is lehet váltogatni a vakcinákat, mert a szakértők szerint úgy is hatékonyak lesznek.

Egy másik összeesküvés elmélet szerint minden oltási időszakban 85°% csak placebót kap, hogy elmondhassa, hogy neki semmi baja nem lett tőle.

2021. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen összeesküvéselméletek kapcsán azt vágod, hogy akkor minden orvos be van ebbe avatva és mind tartja is a száját és asszisztál?

Be kéne ágyazni szerintem, felkeltél, már nem álmodsz. :)

2021. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nem hivatalos szakértő (tudós) mondta."

Ja, akkor már tudom, őt én is hallottam. Viszont egy másik nem hivatalos szakértő meg azt mondta, hogy ez nem igaz. Te miért az elsőnek hiszel és nem ennek a másiknak?

2021. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
19%
Válasz a 32. és 33. hozzászóláshoz: Számomra ez alapján egyértelmű, hogy nincsenek beavatva. Ők csak végrehajtók egy hierarchikus rendszerben.
2021. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
A 33. hozzászóláshoz: Azok a hivatalos szakértők, akiket a tv-ben látsz, vagy akikről a cikkekben pozitívan nyilatkoznak.
2021. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

"Egy másik összeesküvés elmélet szerint minden oltási időszakban 85°% csak placebót kap, hogy elmondhassa, hogy neki semmi baja nem lett tőle."


Ez nem elmélet, hanem ÜRES TALÁLGATÁS.

2021. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

"Egy másik összeesküvés elmélet szerint minden oltási időszakban 85°% csak placebót kap, hogy elmondhassa, hogy neki semmi baja nem lett tőle."


És kik kapják akkor csippet?

2021. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
A 37-esnek: Találgassunk! Talán a grafén-oxidnak is lehet ilyen szerepe. Vagy miután már hozzászoktunk az okoseszközök (okostelefon, okosóra) használatához, a bőr alá beültetett chip-eket teszik majd kötelezővé.
2021. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy eleinte az emberek biztonsági öv kötelezővé tételét is ellenezték mert az korlátozza a személyes szabadságukat?


Nos, NEM KÖTELEZŐ autóval járni.

2021. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
De ma már nem rinyálnak annyian a kötelező biztonsági öv miatt mint egy emberöltővel ezelőtt.
2021. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!