Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Janssen oltás gyermeknemzés?

Janssen oltás gyermeknemzés?

Figyelt kérdés
5 hónapos terhes vagyok, a páromat a fogantatás előtt 2 hónappal Janssennel oltották. Én nem vagyok beoltva, és nagyon aggódom, hogy a gyerek egészségére káros lesz az oltás a rengeteg mellékhatás miatt.

2021. nov. 7. 01:31
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
53%
#18 Te jóég nyugtass meg hogy nincs szavazatijogod kérlek nyugtass meg.
2021. nov. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
68%

18:


"nekem már rengeteg oltott ismerősöm ébredt fel"


Nem úgy volt, hogy minden oltott bele fog halni? Akkor most ők a zombik?

2021. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

23


Van amelyik meghalt, ők már nem ébrednek ez igaz, de akik még nem, ők felébredtek a 2. oltás után, hogy 3-4-5. már nem. Mert lesz itt 13. oltás is. Lett aki beteg lett szinte olyan, mint egy zombi. Valóban.

2021. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, én olyan országban éjjel ahol a lakosság vagy 90 százaléka kapott oltást és semmivel sem zombibbak mint előtte voltak.


Ja és pármilliárd a világon meg kapott oltást és semmi baja.

2021. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm szintén nem oltatott babavárás miatt. A babavárás 10. hetében elkapta a COVID-ot, elvetélt :( .

Csak azért írtam le, hogy sajnos ilyen eset is megtörténhet. Tényleg ez a legidegőrlőbb, hogy az ember nem tudja, mi is lenne a lehető legjobb opció babavárás tekintetében.

2021. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Szóval mindenki kaszinózik.


Az is aki olttat meg az is aki nem...

2021. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Jézusom. 19es nem azért szóljuk le a másikat, mert oltott/nem oltott, hanem az oltáshoz/nem oltáshoz (főleg ehhez) kapcsolódó akkora méretű hihetetlen baromságok terjesztése es magávé tétele miatt, hogy esküszöm börtönnel kéne az ilyeneket büntetni.

Szóval még egyszer nézzük meg ezt egy példán keresztül. Józsi szereti a zúzapörköltet. Én nem szeretem. Szerintem egyikünket sem zavarja ez egyáltalán. Ő megeszi jóízűen, nekem nem kell, az élet megy tovább. Ott kezd komplikálódni a helyzet, ha Józsi elkezdi hirdetni, hogy a zúzapörkölttől gyorsabban tanulsz, izmosabb leszel, ha eszed, nem leszel rákos, tele van C-vitaminnak és fogyókúrának is jó, de amúgy a szakálla is attól nőtt ki.

Na most ennyi baromságot nem lehet szó nélkül hagyni és elkezdem helyretenni, hogy na kábítsa a népet hülyeségekkel. Erre jönnek mások és annyi esik le nekik az egészből, hogy nekem bajom van azzal, hogy Józsi imádja a zúzapörköltet. Hát nem, nem erről van szó.

Na ezt fordítsuk át az oltás témájára és növesszünk 3nál több agysejtet és hátha leesik ebből valami.

2021. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

"Janssen oltás gyermeknemzés?"

Mi a kérdés?

2021. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
53%
A párom Janssen-t kapott, utána lábszárfekélye lett, ami kb. fél év alatt gyógyul meg. Állítólag ezek a vakcinák felerősíthetik a már meglévő betegségeket, persze csak abban az esetben, ha nem placebót kapott az illető. Állítólag ezekből a vakcinákból majd összesen 8-at akarnak beadni mindenkinek.
2021. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

"Állítólag ezekből a vakcinákból majd összesen 8-at akarnak beadni mindenkinek."

Ezt honnan veszed? És egyáltalán melyikekből?

2021. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!