Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki el tudja magyarázni,...

Valaki el tudja magyarázni, mitől súlyosabb most a covid mint eddig?

Figyelt kérdés
Itthon az emberek 60%-a be van oltva. Hogy a ménkűbe lehet akkor az, hogy mégis azt mondják mindenhol, hogy ez a mostani a legsúlyosabb "hullám", rosszabb, mint amikor még oltás sem volt. Mert nem értem.
2021. nov. 10. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Ide rendeltek egy rahedli vakcinát. Így vagy úgy de bele kell őket nyomi, boldog boldogtalanba. Na hogy csináljuk? Mondjuk azt, hogy most súlyosabb a kovid járvány! Jó ötlet!
2021. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ma olvastam egy cikknek a címét, hogy most meg valami deltánál is veszélyesebb mutáns jön... Omega azt hiszem, de tényleg nem olvastam végig.
2021. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

Delta plusz

Aztán jön majd a delta plusz pro

Aztán a delta plusz pro extra

Aztán majd az Omega...

A marketing gépetet müködik

2021. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 manly ***** válasza:
26%
A mutációk miatt.
2021. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

14


A mutációk mindig gyengébbek és kevésbé virulensek te lángelme. Ez a delta lehet nagyon fertőző mint az influenza, de már messze nem olyan súlyos. Egy ex deltás :) Sima náthával, 2-3 nap köhögéssel estem át, mint egy enyhe influenzán.

2021. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Csak meg kell nézni Indiát, ahonnan az indiai, azaz delta variáns ered. Egy hónap alatt kiirtotta mind az egymilliád lakost, tele volt velük az Index meg a 444, se hírüs, se hamvuk nem maradt. Oltatlanok is voltak, most meg noncs, ki megbetegedjen. Mielőtt valaki az indiai azzal indokolja a vírus bukását Indiában, hogy meleg van: májusban a hatalmas pusztítás alatt 40°C volt az átlaghőmérséklet.
2021. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt semmi pusztítás ott, az államfő jelentette ki, hogy hazugság! Magyar nő jelentkezett be, hogy semmiféle covid járvány nincs Indiában élő videóban mutatta, hogy élnek és virulnak az emberek. Bedőltél a kamuhíreknek az indexen és a többi propagandista tetű oldalakon...
2021. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
#17 Értő olvasás hova lett, főnök?
2021. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18


Bocs, nem szóltam, tényleg elnéztem, egyetértünk.

2021. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!