Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid vakcina ellen vagy...

Covid vakcina ellen vagy mellett vagytok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 18:48
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/154 anonim ***** válasza:
0%

Biológusok, orvosoo, gyógyszerészek mind birkáknak tartják az ilyen szánalmas oltaselleneseket :) Igen, értjük, ketten is fújjátok ugyanazt a h.lyeséget, a lényegén nem változtat, hogy érdemben nem tudtok megmagyarázni semmit, fel napja ide irogattok, de a temárol semmit, csak azt tudjatok írni, hogy ez meg az így nem biológus meg úgy nem. Mintha ettől igazzá válna az elméletetek :) én attól megmagyaráztam miért h.lyeség a ti elméletetek, ugyanúgy biológus maráadók, ti meg hisztizették meg majomkodhattok itt tovább ilyen semmitmondó kommentekkel, ne is zavartassatok magatokat, hogy mindenki rajtatok nevet kisfiúk :)


Jaj tudom, mindjárt jön megint h jaj mikor vagy te biológus duma, tudjuk, tipikus béna gyk-s érvelés lapozzunk már uncsi

2021. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/154 anonim ***** válasza:
96%
A kérdés az volt oltás ellen vagy mellette vagyunk mire kell itten most érvelni?szavaztam azt látom többen vanak az oltás ellen neked meg egy jó tanács ne add ki magad másnak attól nem leszel előrébb az életben ilyen regényeket irsz ide.élvezs inkább az életet
2021. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/154 anonim ***** válasza:
96%

Akár biològusok vagytok, virològus infektològusok, a tènyen nem változtat!

Az emberek meg vannak vezetve!

Èrtelmes ember elgondolkozik dolgokon, mert teljesen logikátlan ez az egèsz covid cirkusz!

Rendben,aki akarja oltassa magát 248szor ha ìgy èrzi magát jòl!Viszont aki nem akarja mert tisztábban lát, azt hagyják bèkèn a vakcináikkal, a hullámaikkal, meg minden pszichopata hatalmi fasságaikkal! Èlni szeretnèk, szabadon, boldogan ahogy megèrdemlem másokjal együtt.Pont!!!

2021. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/154 anonim ***** válasza:
96%
75# Így bizony...teljesen logikátlan ez az egész ami a Covid körül mozog.Ezért nem veszik fel sokan az oltást, többek közözött én sem. Hülyére vesznek minket sajnos.
2021. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/154 anonim ***** válasza:
0%

Látom nem bírod elfogadni, hogy mi biológusok is élünk normális életet és csak azért is be akarod mindenkinek adni, hogy nem vagyok az, leírtad már 3x, attól meg az vagyok, ha leírod 2

huszadjára is vagy a fejed tetejére állsz, akkor is :)


"A kérdés az volt oltás ellen vagy mellette vagyunk mire kell itten most érvelni"


Persze, szavazni lehet, viszont te/ti (nem nézem konkrétan melyik kommentet ki írta, 1 a sok oltásellenes tudatlan közül) jöttök a konteós fals infóitokkal, amiz habzó szájjal terjesztetek, mert azt hiszitek, hogy ideböfögtök olyan szavakat, hogy Gibraltár, akkor majd mindenki hanyatr esik és helyesel, aztán nagyon néztek, mikor meg van cáfolja tényekkel a firkálmányotok. Ilyen jön a sértődes és vergődés, meg h jaj nem vagy te biológus duma, mert amúgy a sok gagyi cikket, ahonnan szedtétek az infókat már nem tudjatok megvédeni és érvekkel alátámasztani, marad ez az óvodás hiszti, de az több oldalon keresztül.


Ennyit rólatok

2021. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/154 anonim ***** válasza:
96%
Én három oldalon keresztül a te hisztidet olvastam azt látom mindenkibe beleállsz aki az oltás elen van,irsz itt nagy beszédeket a semmiről én se gondolnám biológus vagy azok nem itélik el oltatlanokat,énis lezártam a témát lehetsz te akárki én sem fogok oltatni az meg téged minősít hogy beszélsz az emberekről
2021. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/154 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy, ezt látod, mert ezt akarod, attól még nem én kezdtem s vitat és a hisztit, mert az ocsmány beszédet, hanem te/ti. Észérvekkel leírtam a tényeket, ti kezdtétek ezeket a konteós szövegeket, ha a birka jelzőt magadra vetted, az a te dolgod, attól az oltásellenesek azok lesznek, hogy máshogy lehet nevezno a buta embert, aki képtelen utana olvasni valaminek és megy a tömeg után? Hát így
2021. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/154 anonim ***** válasza:
96%
Itt szerintem nem lényeges infó az,hogy biológus vagy vagy nem.Ez már engem sem érdekel, tudjuk a választ! :) Az viszont eléggé gázos hogy megpróbálsz belénk magyarázni oltári nagy hülyeségeket.Úgy beszélsz mint ha te olyan komoly érveket vertél volna ide.Egyetlen egy érvet nem láttam itt tőled hogy miért is oltassak..akkor mégis miről beszélünk?Ér valamit az oltás?Úgy látszik nem igazán.Édesanyám két orosz vakcina után ment el szóval nekem ne told itt a hülyeségeidet tovább.Legalább annyira vagy te biológus mint én
2021. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/154 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt itt zárjuk le,elég szomorú hogy butának nevezed azt az embert aki nem akar felvenni egy olyan oltást ami annyira nem is hatékony mint ahogy előadták.
2021. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/154 anonim ***** válasza:
96%
Édesanyukádat pedig nagyon sajnálom:( hány éves volt?
2021. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!