Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid vakcina ellen vagy...

Covid vakcina ellen vagy mellett vagytok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 18:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/154 anonim ***** válasza:
75%
inkabb a mindenegybenblog mint orbanek logikátlan meseszeru forgatokonyve <3
2021. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/154 anonim ***** válasza:
22%
Külföldön is orbán dönt igaz? Atya ég
2021. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/154 anonim ***** válasza:
18%
Az iménti vitátokból látszik, hogy mennyire igazam volt, mikor azt írtam, hogy a politikai beállítódás meg az érzelmek alapján állnak sokan hozzá a kérdéshez, nem a józan ész alapján. Nekem hidegrázásom van a politikától, őszintén megmondom, mindkét oldaltól, kizárólag a saját egészségem figyelembe véve, és lehetőleg semlegesebb forrásokból és orvosoktól tájékozódva adattam be az oltást. Szerintem a covid sokban hasonlít a szezonális influenzához, csak többször okoz súlyosabb megbetegedést. Az influenza elleni oltást is felveszem minden évben, 2014-ben mégis elkaptad az influenzát, mégsem gondolom, hogy az oltás rossz, vagy hatástalan. Csak nem mindenkiben alakít ki egyforma védettséget, meg a vírus is mutálódik, esetleg hozzájárul az aktuális egészségi állapotod is a hatásához. Ezzel a hozzászólásommal senkit sem akartam személyében támadni, megértem, hogy félelmek vannak mindenkiben az ismeretlentől, mindenki próbál tájékozódni, de sajnos vannak, akiket beszippantanak az összeesküvéseket gyártó oldalak, utána már nehéz ezek alól szabadulni. De: szerintem kulturáltan, személyeskedés nélkül is el lehet mondani, kinek mi az álláspontja.
2021. nov. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/154 anonim ***** válasza:
75%
Igen aki akarja vegye fel. Legyen szabad akarata, ne kényszerítsék mert akkor sokan csak azért se veszik fel.
2021. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/154 anonim ***** válasza:
74%

Svèdországban nem volt maszkviselès meg korlátozások, mègsem lett egy dekával sem több beteg.Giblaltáron 100%-os az átoltottság, mègis korlátozzák az embereket mindenben.

Akkor mi a büdös fasròl beszèl itt bárki, hogy az oltások nèlkül milyen borzasztò lenne a helyzet.

A mocskos vèn trotty ès társai akik az elmebeteg világrendjüket akarják rákènyszerìteni az emberekre, azok műve az egèsz covid cirkusz!

Hát kènyszerìtsèk a qrva anyjukat bármire is!

2021. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/154 anonim ***** válasza:
66%

Az emberek szabad èlete, a gyermekek jövője a tèt!!!

Mehetsz a vagyonoddal a sòhivatalba, mert ugye a szabadkőművesek ès egyèb pènzhatalmi csürhe szándèkozik mindent elvenni az emberektől.Ne legyen szabad akaratod, a tested- lelked, az immunrendszered felett is uralkodni akarnak, a digitális transzhumán elveikkel, eszközeikkel!

Biorobotokat akarnak csinálni az emberekből, de nem fog sikerülni!!!

2021. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/154 anonim ***** válasza:
66%
Akik itt politikai szálat sejtenek az oltottak gondolkodása mögött, megsúgnám, hogy RÜHELLEM a Fideszt, mégis beoltattam magamat. Egyébként a kormány egyfolytában félrekezeli a járványt, emiatt 35 ezer ember halt meg már. Nevetséges, amit járványkezelés címszóval művelnek, ráadásul csak azért oltattak a kínai szarral, hogy verhessék a mellüket, hogy márpedig Mo-n milyen gyorsan beoltottak egy csomó embert.
2021. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/154 anonim ***** válasza:
16%
A buta oltásellenesek mikor veszik észre, hogy a gibraltar sztori pont nem az ő elméletüket igazolja? :D
2021. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/154 anonim ***** válasza:
80%
Az "óttás" működik, M.O. működik. Khm, ja nem, egyik sem. :D No tévé, no pacal. 👍
2021. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/154 anonim ***** válasza:
51%
46. Hagyjad, úgyis hiába beszélsz nekik. Én csak a gyerekeiket sajnálom.
2021. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!