Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid vakcina ellen vagy...

Covid vakcina ellen vagy mellett vagytok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 18:48
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/154 anonim ***** válasza:
100%
51éves.A második oltás után 3 hónappal kapta el és két hét alatt sajnos elvitte.
2021. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/154 anonim ***** válasza:
91%
51 éves.Második oltás után 3 hónappal kapta el és két hét alatt elvitte sajnos.
2021. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/154 anonim ***** válasza:
3%

"Legalább annyira vagy te biológus mint én"


Még mindig itt tartasz látom :) Leírtam miért butyuta hozzáállas ez a tipik oltasellenes duma, hogy az oltas nem elég hatékony, képtelen vagy felfogni. Én spec. azt sem hiszem ek, hogy az anyád elhunyt, nekem is ugyanannyi jogom van kételkedni a szavadba, mint neked.


Ha igaz lenne, ez akkor sem a te igazadat bizonyítja, hanem azt, hogy a szűk környezetből vonsz le következtetést és terjeszted ki az egész világra. Az anyád az vírusba halt bele? Csinált ellenanyag tesztet? Mennyi volt? Volt más betegsége? Ésa többi nem tisztázott, valoszínűleg még neked sem, de ez a lényegen nem változtat, hogy a vakcina, legyen az bármelyik bizonyítottan csökkenti a megbetegedéa súlyosságát, ezaltal ha valaki nem beteg, úgy nem is terjeszti annyira (ezt jozan paraszti ésszel is fel lehet fogni), hisz aki nem beteg, az nem fújja az orrat, nem fogdos össze semmit orrfújas után, nem köhög és nem szaporodik benne a vírus, mint egy oltatlanba, hisz a szervezete dolgozik ellene.


De sokat elmond a vitakulturádról az, hogyha valamit nem tudsz megindokolni, akkor kilépsz a vitaból, hogy részedről ennyi, odadobsz persze még 1-2 a témához nem kapcsolódó dolgot és várod a csodát

2021. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/154 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom anyukádat énis veszítetem el egy nagyon jó barátom miután felvette a harmadik oltást:(
2021. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/154 anonim ***** válasza:
95%
Köszönöm!Kutya egy világ jön ránk az már egyszer biztos
2021. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/154 anonim ***** válasza:
97%

Hogy mik is az èrvek az oltás mellett?

Állìtòlag a közössèg èrdeke.A mèdia, internet, reklámok erre buzdìtanak, ez folyik a csapbòl is.Ha beoltatod magad, akkor látszòlag szabad ember vagy, mehetsz ide is, oda is.Ja ès nem kerülsz lèlegeztető gèpre!Nem kerülsz, mert a mèdia ezzel etet!


Ès hogy mi szòl az oltás ellen?

Hát először is minden eszközzel rád akarnak kènyszerìteni egy olyan vakcinát, vakcinákat amièrt senki nem vállal semmi felelőssèget!

Az emberi szabadságod, mèltòságod gyalázzák, zsarolnak vele.

Nincs semmifèle bizonyìtèk arra, hogy az oltással kevèsbè viselne meg a betegsèg!A környezetemben lèvők pont, hogy az oltások után esnek vissza mádodszor, harmadszor.

Aztán jò nèhány olyan közeli ismerősöm van, akik pont az oltásaik után haltak meg, vagy olyan betegsègeik lettek, amik előtte soha,ès nem tudnak kigyògyúlni belőle.

Hazudozás a mèdiában, akkor terjed a járvány, amikor èppen akarják ès közzèteszik a mèdiában.Már most tudom, hogy 2022. május 27.-èn vègre sikerül majd visszaszorìtani a járványt!

Ha teljesen figyelmen kìvül hagyom a mèdia erőlködèsèt ès csak a tapasztalataimra támaszkodom,az intèzkedèseket, a tetteket figyelem a világban, akkor rájövök, hogy olyan debil pènzhatalmi erők mozgatják a szálakat, akik nem az emberek èrdkeit nèzik, sőt inkább elnyomni akarnak mindenkit!

2021. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/154 anonim ***** válasza:
0%

De minek kell huszadjára is leirni ugyanazt a demagog dumát, amin az oltasellenesek kívül mindenki tud, hogy baromság? Ez a nem vállal a gyártó felelőséget. Semelyik gyógyszer eseten sem vállal, lépj tovább. Senki sem zsarol és foszt meg a szabadsagoktól. Igen, ciki nézni, mikor mindenki koncertre jár, te meg nem mehetsz be, de ez nem neked hátrány, hanem a többinek előny.


"

Aztán jò nèhány olyan közeli ismerősöm van, akik pont az oltásaik után haltak meg"


Hát persze :) Nyilvános adaatok vannak, hogy nem halt meg oltott covidban, csak olyan,aki idős volt. Az, hogy autóbalesetben meghalt, azt ne keverd ide, de egyszerűbb lenne inkább a hazudozást befejezni, nagyon átlátszó.


"Ha teljesen figyelmen kìvül hagyom a mèdia erőlködèsèt ès csak a tapasztalataimra támaszkodom"


Előtte meg írod, hogy hol mit mennyit mondja a média ezt meg azt, de persze, nem követed nyomon :) Hagyjuk már

2021. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/154 anonim ***** válasza:
96%
86-os! Engedd el! Ez reggelig fogja itt írni a regényeit.Szerintem fizetnek neki,hogy kampányoljon az oltás mellett(hozzáteszem elég szarul csinálja).Kedves biologus barátom...anyád maximum neked van, nekem édesanyám távozott el...és énis mondhatom.Ha elhiszed, ha nem. Ez még így van és sajnos így is marad.
2021. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/154 anonim ***** válasza:
96%
87. Végülis, neked mit számít egy idős ember. De olyan jó olvasni, ahogy vergődsz. :D
2021. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/154 anonim ***** válasza:
0%

:) lehet szépíteni, a te édesanyád akkor is az anyad lesz, ha tetszik a megnevezés, ha nem. Felesleges az óvodas hiszti :)


Hát igen, látom kezdenek kifújni a hoax sztorik, kezdünk visszatérni az alap problémahoz, hogy jaj nem vagy biológus, kamoany, sorost véletlen nem akarod megemlíteni, ő kimaradt.


Mi lenne ha valamit egyszer az életben tényekkel akarnál alátámasztani, nem kitalált sztorikkal?

2021. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!