Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid vakcina ellen vagy...

Covid vakcina ellen vagy mellett vagytok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 18:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/154 anonim ***** válasza:
67%

48# igazad van, a Giblaltár sztori nem az oltásellenesek elmèletèt igazolja, meg elárulom az oltáspártiakèt sem!

A Giblaltári sztori az új világrend kialakìtásának elmèletèt igazolja!A covid lètezik, ès pont azèrt zúdìtották az emberisègre, hogy ennek ègisze alatt korlátozzák be örökre az embereket.Ennek semmi köze az emberek egèszsègènek megmentèsèhez!8milliárdan vagyunk!!!Ugye nem gondolod komolyan, hogy tèged akarnak megmenteni? A harmadik világba mièrt nem jut vakcina?Ott mi van a coviddal?Ott csak kicsit terjed?

2021. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/154 anonim ***** válasza:
71%

Ellen

Egy oltást kaptam azóta minden nyavaja bajom van.

Családtagok mind oltva vannak ők is szenvednek a hosszú távú mellékhatásoktól

2021. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/154 anonim ***** válasza:
34%

"A harmadik világba mièrt nem jut vakcina?Ott mi van a coviddal?Ott csak kicsit terjed?"


Vagonszám viszok oda az oltóanyagot EU felajánlásból. És hát igen, ott meglehetősen szegény országok vannak, akik nem tudják százmilliószám megfizetni a vakcinát, így rá vannak utalva az adományra.

Az EU pedig nyilván először a saját lakosságát látta el oltóanyaggal, nem másokat...

2021. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/154 anonim ***** válasza:
82%
53# Bár tudnèk hinni azokban, akik tudatosan adòsìtották el az egèsz Földet!Amìg az ember ìgy működik, addig marad a szegènysèg, háború, rabszolgaság!
2021. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/154 anonim ***** válasza:
80%
Istenem mi megy itt…lepontozzátok azt aki az oltás ellen van..miért is? Énis az oltás ellen vagyok de nincs bajom azzal aki oltat. Jöttök itt azzal, hogy az influenza se terjed nyáron. Ezis csak azért nem terjed itt?? Milyen érdekes egy vírus ez..nálunk a melegbe kidöglik indiába meg 70 fokban tök jól érzi magát. Meddig akartok oltakozni? Mert elvileg 4 hónapig ha jó esetben véd….akkor mentek és fél évente sorba álltok?
2021. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/154 anonim ***** válasza:
48%

#70:

Egy másodpercre sem szeretném megzavarni a megdönthetetlen érvrendszeredet (a "hááá nehogymááá" szinttel nehéz vitatkozni) de ha rápillantasz a worldometerre igen hamar kiderül, hogy nyáron Indiában is dögrovás volt...

2021. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/154 anonim ***** válasza:
22%
Elkeserítő azért a mai vilagban az oltásellenesség..
2021. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/154 anonim ***** válasza:
72%
#57 szerintem az az elkeserítő ha erőszakkal akarják ráderöltetni az oltást. Neked miért baj az ha valaki oltásellenes? Te be vagy oltva..elviekben védett vagy szóval ne fossál. Én nem nézek le senkit aki oltva van..de ezt fordítva is elvárom. Engem ne bélyegezzen meg senki mert nem oltatok. Egyre jobban azt látom , hogy jobban félnek azok akik már 2-3 szor bevannak oltva mint akik nincsenek…
2021. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/154 anonim ***** válasza:
75%
57. Ahogy a covid és oltásfasizmus is az. Köszönöm, én megvagyok az oltás nélkül is. A TB-t meg fizetem tisztességgel, szóval nyugodtan elláthatnak, de nem fogom kérni, inkább itthon kifekszem, ahogy a többi betegséget is ki feküdtem. Kicsit sok ideje van itt az embereknek úgy látom, jó lenne egy kis mezőgazdasági munka, rögtön nem érne rá a többség ilyennekkel foglalkozni, ha a kajáért is kőkeményen meg kellene dolgozni. Ja, s amikor jönnek azzal az álszent dumával, hogy értem is oltatnak, ez társadalmi felelősségvállalás, aztán, ha az utcán eszméletlenül látnak feküdni valakit, simán továbbállnak.
2021. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/154 anonim ***** válasza:
22%

"Neked miért baj az ha valaki oltásellenes? Te be vagy oltva..elviekben védett vagy szóval ne fossál."


Aki beoltatja magát, az felelősségtudatosan viselkedik, tesz a többiért is. Egyedül az fél, aki nem oltatja be magát, mert jaj rákos leszek 20 év múlva, ugyanakkor semmit sem hat az oltás bla bla. Eldöntenétek végre most melyik?

2021. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!