Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid vakcina ellen vagy...

Covid vakcina ellen vagy mellett vagytok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 18:48
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/154 anonim ***** válasza:
63%
Teszek a többiért is? Tehát azért oltassam be magamat, hogy ne veszélyeztessem azt aki szintén be van oltva. Szuper..mostmár mindent értek :) Aki fél az oltsa be magát…ne nekem kelljen :) köszöntem
2021. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/154 anonim ***** válasza:
13%

Ennyi félsz beoltatni magad? ne légy már pisis.


Beoltatni azért szükséges, amiért a járványos gyermekbénulás ellen is például, hogy annyira vissza legyen szorítva a vírus, hogy eltűnjön. Ehhez évek kellenek. De sajnos amíg nem teszik kotelezove, addig mmindig lesznek ilyen ertelmi fogyatékosok, akik csak a tv-,ből tájékozódnak meg az indexről, biosz könyvet meg még csak kívülről láttak.

2021. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/154 anonim ***** válasza:
73%
#62 és abból hány darab oltás kellett és milyen idősávon belül?
2021. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/154 anonim ***** válasza:
86%
Jó példa erre gibraltár…113 százalékos átoltottságnál jobban terjed a vírus mint valaha… :) ne add elő nekem, hogy te mekkora biológus vagy. Pont annyit tudsz az oltásról te is amit a híradóban láttál! :) Gyermekbénulás ellen hány oltást kaptunk? Aki fél az meg te vagy. Pont ezért oltattad be magad :) nem kell itt a nagy bölcs duma. Megvezettek szépen előadták neked, hogy az oltás jó..megvéd aztán majd a huszadik után lehet te is átértékeled :)
2021. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/154 anonim ***** válasza:
94%
64. Dehogy értékeli át. :)
2021. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/154 anonim ***** válasza:
17%

Voltam covidos, még csak tünetem sem volt, attól ugyanúgy beoltattam magam. és ráhibáztál, mert en biológus vagyok és pont nem.annyit tudok, amennyit te, vagyis semmit :) Kiscsibe, ha valamit nem tudsz, akkor ne okoskodj bele, mert nagyon sz.rul vitázol arrol, amiről fogalmad sincs. Hallottal már a veszettsegről? Gondolom tudod, hogy újra kell oltatni magad idővel, ahogy a clostridium tetanii okozta tetanusz ellen is. Az oltásaid meg tudod nézni az oltasi könyvedbe, ha tanulni lusta voltál, legalább ehhez ne legyél már az, tunya fotelharcos.

Gibraltal meg pont sz.r példa, bírom mikor ezzel égetitek be magatokat :)


[link]

2021. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/154 anonim ***** válasza:
82%
Jajj de szeretem ezt a “biológus” vagyok dumát. Itt gyakorikérdéseken hirtelen mindenki biológus lett. Szóval ez szarul sült el buksi. A biológusok nem itt vergődnek és osztják az észt. Tudom tudom én is azt teszem :) . Na mindegy oltakozzál nekem aztán nem gond. Annyit veszel fel amennyit csak szeretnél. Úgyis jön az omikron mutáns szóval kedves biológus úr veheted fel azonnal a következő vakcinádat. Na pacsi :)
2021. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/154 anonim ***** válasza:
79%
Tyűhaa..még saját laborod is van? Gratulálok hozzá. A többit tudom. Rénszarvassal jársz dolgozni és te vagy a legmenőbb gyerek az utcába! Egyre rosszabb nézni a vergődésed. Mondtam, hogy oltakozzál..ettől még én nem fogok. A szavazást elnézve nem csak én :)
2021. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/154 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy azzal nem lőttél mellé, hogy oltásellenes vagyok. Az észt te osztod itt az eleje óta. Egy biológus nem nevezi az oltáselleneseket birkáknak :) már az eleje óta rajtad nevet mindenki és ha lapozol pár kérdést akkor ott is megtalálod magad és az észosztásod :)
2021. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/154 anonim ***** válasza:
95%
Ezen a fórumon mindenki vagy orvosnak vagy biológusnak vagy professzornak adja elő magát
2021. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!