Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikortól számítják a 10 nap...

Mikortól számítják a 10 nap karantént ha van tünetem ?

Figyelt kérdés
Hétfőn lettek tüneteink. A házi orvosom kedden rögtön el is rendelte a tesztet. Írt fel gyógyszert, szedjük most is. Tesztelni csak jövőhéten jönnek (ma hívtak, hogy valószínűleg szerdán jönnek) Nem akarom elkiabálni, de javulunk. Én a szaglásom vesztettem el és kicsit fáradt vagyok, anyum köhög, a gyereknek 1 napig folyt az orra azóta itthon ,,bulizik,, A kérdésem, hogy a 10 nap karantén mikortól számít? A tünetek megjelenésétől? Vagy a teszt napjától? Persze amíg anyum köhög nem megy sehova de a gyerek ne hiányozzon már ennyit ha nincs baja ( neki csináltunk itthoni gyors tesztet több napos eltéréssel és negatív lett 3 ) Ráadásul neki a gyerekorvos el sem rendelte a PCR-t mert elfogadta a gyors tesztet.
2021. nov. 27. 10:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jah meg erről kapni fogsz egy papírt, hogy pozitív vagy ha a háziorvoshoz nem jut el akkor is tudod ezzel igazolni magad, meg mellé még pár papírt adnak a kovid gyógyszerek leírásáról, de azt meg nem adnak már ha nem vagy lázas és nem vagy rosszul.
2021. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Gyors tesztet végül nem, csak PCR-t csináltak. Ma lett eredmény. ( 9 nap telt el az első tünet óta) Pozitív. Az orvost nem értük el, hogy most akkor meddig is leszünk mindenképp itthon. Hála az égnek már jól vagyunk. Most már csak pihengetünk.
2021. dec. 2. 00:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenkinek mást mondanak, nekem mikor kinn volt a mentős azt mondták a teszttől számítva, míg van ismerősöm akinek a háziorvosa meg azt mondta nyugodjon meg a betegség kezdetétől kell a 10 napot számolni. Én meg csak pislogok
2021. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!