Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Ti nem féltek a...

Oltatlanok! Ti nem féltek a covidtól?

Figyelt kérdés

Egy kollégám rokona lassan egy hete intenzíven van, mert nem kapott levegőt. Magától ment be a kórházba, de már nem engedték ki. Negyvenes nő.

Egy másik ismerősöm szomszédja is nagyon rossz állapotba került néhány napja. Szintén negyvenes férfi. A szüleinek azt mondta az orvos, hogy nem biztos, hogy felkel reggel.

Eddig nem is nagyon volt covidos a környezetemben. Akik elkapták, azok enyhe tünetekkel átvészelték.

Én sem kértem eddig az oltást. Nem voltam sem vírus-sem oltástagadó, szóval nem vagyok ellene, de eddig én sem féltem.

Viszont a két leírt eset miatt úgy döntöttem beoltatom magam. Ijesztő ez az egész. :(


OLTATLANOK válaszát várom!



2021. nov. 30. 19:55
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
85%
Nem, már átestem rajta gond nélkül.
2021. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
88%
covid oltások "ritka" mellékhatásaitól, sokkal jobban félek mint magától a covidtól.
2021. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
75%
#18: gondolom követed a kutatási eredményeket, és te is tudod, hogy a tudomány jelen állása szerint maga a tüskefehérje valtja ki a problémákat. Pontosan az a tüskefehérje, amit az mRNS oltás hatására nagyüzemben gyárt a szervezet.
2021. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
11%

23


És a vírusnak nincs tüskefehérjéje, ugye????

2021. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
39%
#23: Ez mondjuk pont rossz példa, mivel a tüskefehérje önmagában semmit nem csinál, csak egy vírus részeként. Olyan mint egy emberi pénisz. Ha egy férfi meg akar vele erőszakolni, akkor meg tud, de egy levágott pénisz nem tud semmit csinálni.
2021. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
33%

25


Az immunrendszer elég sok dolgot tud okozni sajnos. Itt írta egy orvostanhallgató valamikor, hogy a betegségek 80%-át (vagy mit írt, lehet 90) az immunrendszer okozza.


Így tud rosszul reagálni tüskefehérjére is, ha oltás, esetleg, ha vírus, akkor biztosan.

2021. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%

Ha az immunrendszered jól reagálja le (nyálkahártyán), akkor a covidot meg sem érzed, az oltás akkor is odaver, mert előszűrő nélkül megkapsz egy lórúgás dózist.

Az mRNS technológia még egyéb aggályokat is felvet, ebbe most nem mennék bele, olvass utána ha érdekel. Nem véletlenül az mRNS oltásoknak vannak nagyon súlyos szövődményei, amit nem ismernek el mellékhatásként. "Mer 48 órán belül lebomlik" caak aztán még a csontvelőben is találtak belőle több hónappal az oltás után.

2021. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
28%

A többség esetén a szervezet nem állítja meg a nyálkahártyán. Onnantól meg ugyanott tartunk, mint a vakcinánál, illetve nem, mert a vírus durvább immunválaszt vált ki.


Például én tudom a saját szervezetemről, hogy a nyálkahártyám sérült (krónikus gyulladás), ott nem áll meg semmi, azon minden is átjut.

2021. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
80%
#28: csak akkor vált ki durvább immunvalaszt, ha az immunrendszer lassan reagál, és van ideje a vírusnak nagyon elszaporodni. Pl kibvan zsigerelve a szervezeted, nem alszol, nem mozogsz, nem eszwl rendesen.
2021. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
21%

29


Elég sokunknál van ideje elszaporodni. Például az ismerősi körömben a COVID-ot elkapók kb. 90%-ánál. Nálam meg egy náthának is, most is köhögök 2 hónappal ezelőtti nátha miatt.


Nem tartom játéknak a COVID-ot.

2021. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!