Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Ti nem féltek a...

Oltatlanok! Ti nem féltek a covidtól?

Figyelt kérdés

Egy kollégám rokona lassan egy hete intenzíven van, mert nem kapott levegőt. Magától ment be a kórházba, de már nem engedték ki. Negyvenes nő.

Egy másik ismerősöm szomszédja is nagyon rossz állapotba került néhány napja. Szintén negyvenes férfi. A szüleinek azt mondta az orvos, hogy nem biztos, hogy felkel reggel.

Eddig nem is nagyon volt covidos a környezetemben. Akik elkapták, azok enyhe tünetekkel átvészelték.

Én sem kértem eddig az oltást. Nem voltam sem vírus-sem oltástagadó, szóval nem vagyok ellene, de eddig én sem féltem.

Viszont a két leírt eset miatt úgy döntöttem beoltatom magam. Ijesztő ez az egész. :(


OLTATLANOK válaszát várom!



2021. nov. 30. 19:55
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Egy normális gyógyszer kifejlesztése több év, plusz a tesztelés négy fázisa minimum 10-15. Ez a bigyó alig egy évvel a járvány kitörése után már úgymond kész... A középtávú mellékhatások sem ismertek, nemhogy a hosszútávúak.

Ha elkapod a covidot, 99.9% az esélye, h felgyógyulsz (a kórházi kezelés nem javítja, hanem rontja a felgyógyulás esélyét), de az egyszer beléd szúrt vakcinát már a Jóisten ki nem szedi. Mi van, ha 4-5év múlva hullani kezdenek az oltottak a vakcina mellékhatásaitól?

A másik... Régen a külföldön bevált gyógyszereket itthon 4-5évig tesztelték a honosításhoz. Most a hajnalban az országba érkezett első szállítmánnyal már délelőtt oltották az épp szolgálatban lévő nővéreket.

Emellett az az erőszakosság, amivel a képünkbe nyomják...

Szóval, kösz, nem...

2021. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

#37: Részvétem! Ez borzasztó! :(


#40: Igen, megértelek. Én is emiatt bizonytalanodtam el, amit írsz. Szerintem már nem nagyon számít, ha valaki teljesen egészséges. Ugyanúgy elkaphatja és meghalhat. Sajnos míg a környezetemben sem volt ez amit leírtam, én is csak legyintettem mindig ha néztem a híreket. Viszont ha ismerőssel történik, akkor megviseli az embert és elgondolkodik.

2021. dec. 2. 06:47
 43/45 anonim ***** válasza:
76%
40 es, ti mind oltatlanok vagytok/voltatok? Az elhunyt ismerőseid is?
2021. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
57%
#37 Apád az életét adta ebben a háborúban, te meg feladod? Csak azért mert páran meghaltak körülötted?
2021. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Az oltástól sokkal jobban félek.
2021. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!