Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Duplán oltottak, milyen érzés...

Duplán oltottak, milyen érzés hogy hamarosan oltatlanok lesztek?

Figyelt kérdés
Felveszitek az ismétlő oltásokat?

2022. jan. 25. 20:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
41%
Mióta megvan a védett kártyám (nyár óta) egyszer sem kellett használnom, szóval ez a része pont nem érdekel. De ettől függetlenül fel fogom venni a 3. oltást. Csak nem most, egy járványhullám kellős közepén. Várok még egy kicsit.
2022. jan. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Scream85 ***** válasza:
100%

Én még tavaly vettem fel a 2 oltást mert nagyon rebesgették hogy előnyben lesznek a védettségi kártyások, hát a kártyát azóta sem használtam sehol, a fiókban porosodik.

Viszont amíg nem lesznek olyan mértékű korlátozások (remélem idáig nem jutunk el) hogy pl tömegközlekedésre, élelmiszervásárláshoz is kérik a kártyát addig nem tervezek egyet sem beadatni.

Amilyen helyek/események meg jelenleg kártyával vehetők igénybe, oda eddig sem jártunk, szóval semmilyen hátrányban nem vagyunk.

2022. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rosz érzés. Föleg azért mert mongyák hogy jön ez az ómikron mikron variáns variánsai ami minden elözöröl jóban terjed és félek nagyon hogy elkapom és légzeteztető gépre kerülök és meghallok.
2022. jan. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Semmilyen, mert egy oltásom sincs alapból se. Majd csapunk nagy oltatlan és lejártoltásos bulit közösen. :D
2022. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!