Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért próbálják még mindig...

Miért próbálják még mindig így pánikban tartani a covidot, nincs ez kicsit túlhisztizve már?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem már hogy túl van hisztizve...már tényleg tiszta influenza szintű vírus lett, szinte minden rokonom elkapta egy náthával megúszta
2022. aug. 15. 07:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Jó reggelt!


Kb ezért volt totál fölösleges oltani.

Putyin megoldotta.

2022. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynem, dehát muszáj félni valamitől mindig a média szerint. Ha nincs covid, akkor van új variáns, ha az nem jön be, akkor majomhimlő vagy hepatitis, esetleg putyin meg az atom....
2022. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Már rég túl van hisztizve...
2022. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nincs kicsit túlhisztizve, hogy nincs-e túlhisztizve?
2022. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
A covidot tartják pánikban? Fuss neki újra a mondatnak.
2022. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

5.


Érdekes, rajtad kívül mindenki érti.

Szerintem te fuss neki még egyszer!

2022. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg egyáltalán nincs. Tök jó lenne ha az emberek jobban vigyáznának egymásra és csökkentenék a vírus terjedésének esélyét például azzal, hogy zárt térben maszkot hordanak. Éttermekben ezt nem lehet megtenni, de tömegközlekedésen, boltokban, hivatalokban, iskolákban meg lehetne tenni.

Az lehet, hogy nem hal bele mindenki a vírusba, de én annak ellenére, hogy fiatal vagyok 2 hétig szenvedtem vele és nagyon nem könnyű tünetekkel estem át. Ha egyszer csökkenteni lehetne a fertőzés esélyét, akkor miért olyan nagy dolog ezt megtenni? Egyáltalán nem olyan kellemes 2 hétig betegnek lenni, ráadásul gondoljon mindenki bele, ha esetleg 2 hétig nem mehet egy gyerek iskolába, mert covidos (én már nem vagyok gyerek, de gondoljatok rájuk is), akkor egy rakás pótolnivalója lesz. Még 1 hét is nagyon sok, nemhogy 2. A dolgozó ember szintén nem mehet közösségbe ha covidos, nem valami kellemes két hétig kiesni a munkából és ha az illetőnek amúgy is olyan feladatai vannak, hogy csak ő tudja ellátni vagy esetleg feltorlódnak a kiesés miatt a munkák, az is elég pocsék tud lenni.

Esetleg egyszerűen arra a tényre is lehetne gondolni, hogy minek kell olyan bunkónak lenni, hogy direkt átadni másoknak fertőzést csak azért, mert az illető vagy tud róla, hogy covidos és mégis megy közösségbe vagy nem is tud róla, ami amúgy nem lenne akkora baj ha hordana maszkot. Miért szenvedjen egy ember betegen azért, mert esetleg mások sz*rnak az egészre? Én is nagyon örültem volna ha nem kapom el és nem szenvedek vele 2 hétig. Azért mikor éjszaka alig kapsz levegőt, alvás helyett az orrod fújod, totál el van dugulva minden nap, mikor állandóan köhögnöd kell meg hőemelkedésed van, az nagyon nem kellemes és minden normális ember el akarja kerülni, hogy ilyen állapotban legyen 2 hétig. Aki szerint ez annyira semmiség, az csinálja utánam és majd meglátjuk mi lesz akkor a véleménye.

Azt pedig hagyjuk inkább, hogy egy fiatalnak meg egy gyereknek teljesen mindegy, mert én még 30 éves sem vagyok és rendesen megszenvedtem vele, egy 90 éves ismerősöm meg túl volt rajta 3 nap alatt.

2022. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki csak saját egészségéért a felelős! A médiának, a nagyhatalmaknak direkt az a célja, hogy minél több beteg ember legyen, és ehhez alkalmazzák a pszichés terrort, az állandó félelemkeltést. Vajon 80%-ban a híradások miért arról szólnak, hogy megölték, halálosbaleset, háború, migráció..stb? Hogy az embereket, már akit lehet 0-24-ben félelemben tartsák, mert 100%-ban tisztában vannak azzal, hogy a félelem mennyire egészségkárosító hatással van az emberi szervezetre.

A legtöbb betegség pedig pszichés eredetű.


Már az első fél év után lehetett látni, hogy ez az egész vírusmizéria teljesen másról fog szólni, mint egy egyszerű influenzaszerű vírus.

2022. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


Szóval akkor most rosszabb, vagy nem rosszabb?

2022. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Valakinek tényleg csak influenza szerű. Viszint annak az 50 embernek ako naponta belehal, annak jem
2022. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!