Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért próbálják még mindig...

Miért próbálják még mindig így pánikban tartani a covidot, nincs ez kicsit túlhisztizve már?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem már hogy túl van hisztizve...már tényleg tiszta influenza szintű vírus lett, szinte minden rokonom elkapta egy náthával megúszta
2022. aug. 15. 07:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

10.


Annak az 50 embernek a 99% 90 év fölött van és/vagy rákos, szal már egy huzat is végzetes számukra.

De nyugodtan rettegj tovább úgy, mintha életerős fiatalok haltak volna meg.

2022. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
#11 spártát szeretnél?
2022. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
Hát 7-es én is szenvedtem vele lázas voltam meg miegymás. De szerintem is túl van már dramatizálva. Én sokkal jobban vagyok az oltások ellen. Sok ismerősöm halt meg tőle vagy lett komolyabb baja mert miért is ne alapon beoltatta magát. Hát kösz de inkább átesek 20x azon a tetves "influenzán" mit sem hogy oltást vegyek fel. Senki nem szeret beteg lenni de tudod egy oltástól meg senki nem szeretne meghalni. Mert persze az orvosok később meg senki nem vállalja a felelősséget hanem legyintenek egyet. Legyél akkor bezárva 50 fokba hordjad a maszkodat ez a saját döntésed de ne kérj senkitől ilyet. Majd ha kötelező lesz megint akkor hordjuk addig meg hagyjál békén. Bár szerintem előbb utóbb meg fogják ezt az emberek únni mert egy vírust rohadtul nem fog megállítani egy maszk 😂
2022. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
#6 attól még meg lehetne tanulni írni, mert hányinger ahogy sokan fogalmaznak.
2022. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

A 4. válaszolónak teljesen igaza van. Idézem:Nincs kicsit túlhisztizve, hogy nincs-e túlhisztizve?


Mintha nem is létezne más a covidon kívül. Nem értem miért kell még most is ezzel foglalkozni, hogy mennyire van túlhisztizve, ráadásul most nem kötelező maszkot hordani, nem lesz távoktatás de ha mégis, akkor nem a covid miatt hanem a rezsi miatt, az oltást aki nem akarta felvenni, az nem vette fel, hát akkor mi a kínotok? Tényleg jó lenne ha már leállna mindenki az ilyen kérdéseivel, mert már lassan unalmasabb lesz a túlhisztizés túlhisztizése mint a covid.

Ha annyira unjátok a covid-témát, miért írtok ki róla kérdést?

Úgy tűnik, hogy nektek csak ebből áll az egész életetek és nincs jobb dolgotok. Inkább törődnétek azzal, amiről ti magatok hoztok döntést, karrierépítés, párkapcsolat, nem pedig valami olyannal foglalkoznátok, ami felesleges időtöltés és unalmas is. Még hány ilyen kérdést akartok kiírni? Amúgy meg nem is kellene olyan kérdést feltenni, amit már feltett más. Erre van a kereső, rá kell keresni és kész.

2022. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
Az eleje óta azt mondom, hogy túl van hisztizve, nem kicsit. Ami lement az utóbbi 2.5 évben ezzel kapcsolatban, az már nem is hiszti, sajnos sokkal durvább.
2022. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%

"az oltást aki nem akarta felvenni, az nem vette fel, hát akkor mi a kínotok? "


Csupán van, aki emiatt veszítette el az állását, mert a munkáltatója kötelezően előírta, és mivel ő nem akarta magát beoltatatni, így elveszítette a munkáját. Egyébként aki nem eü-ben dolgozik, milyen jogon meri a munkáltatója kikényszeríteni egy kísérleti fázisban lévő oltás beadását?


Az idióta és értelmetlen döntések miatt, milliók életét keserítették meg, sőt diszkriminálták is.


Ez a "járványügyi intézkedés" rég nem erről szól, hanem másról. Van, aki most nyáron is 40 fokban maszkban van.. na, pont ez is az egyik cél, örökké félelemben tartani az embereket, már akit lehet..

2022. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jelentettem a kérdést, mert már volt ilyen. Az egész kérdés arra van csak, hogy mindenki felhúzza magát rajta, provokációnak és hogy akik nem értenek egyet a járványügyi intézkedésekkel, ők dühönghessenek.

Már volt elég ilyen kérdés, olvasson vissza, akit ez annyira érdekel vagy puffogjon magában, nem kell mindenki orra alá dörgölni, hogy ő milyen elégedetlen.

2022. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!