Ez covid lehetett?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már elvileg nincsen járvány, de Ázsiaban élek és egy nemzetközi összejövetelen kaptam el ezt a fura betegséget, ahol kb 100 országból voltak ott emberek, ezért is gondolok a covidra.

Torokkaparással kezdődött, 3 napig 38as hőemelkedés, magas pulzus, fej és szemfájás,bőr és izületi fájdalmak, 2 napig erős szédülés(mint aki részeg) és egy bakterális felülfertőzés kőkemény mandulagyulladással, ami borzasztó volt, erre antibiotikumot kaptam. Még most nehezebben kapok levegőt az orromon és semmilyen szagot/ízt nem érzek.

Nem gondoltam volna, hogy egészséges 29 évesként ennyire leteríthet egy betegség.

Ez vajon covid volt?


2023. máj. 17. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetett az is, lehetett más is.
2023. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nehéz manapság eldönteni. Akár Legionellád is lehetett, bár ezt most csak kapásból mondom, a konferencia miatt ugrott be, nem néztem utána a tüneteinek.

A covid most éppen szerencsére nem gyakori, bár az talán mégis mellette szól, hogy a többi légúti megbetegedés inkább ősztől tavaszig jellemző. De ez sem biztos, mert most is van valami enyhe, torokfájással, rekedtséggel járó járvány-féle, legalábbis Mo-on.

Ha a gyógyulásodtól számított kb 1 hónap múlva csináltatsz valahol egy antitest-tesztet, lehetőleg spike és nukleokapszidra is, és azok értéke magas, akkor talán tényleg covidos voltál (mivel a korábbi, járvány alatti covid megbetegedések ill. oltások miatt megemelkedett antitest szintek mostanra már valószínűleg mindenkiben lecsökkentek.)

2023. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!