Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Leukémiás vagyok? Vagy csak...

Leukémiás vagyok? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

2 hete megvoltam fázva, de már elmúlt, néha fájnak a csontjaim (csak 1-2 percig, mindig máshol, néha a lábam, néha az ujjam..), vérzik az inyem (bár ez már több éve...), és általában fáradt szoktam lenni

más tünetem nincs, pl nem fogytam le, nem érzem magam gyengének..

nemrég elvesztettem az egyik ismerősömet (rákban halt meg) és ezért félek hogy én is az vagyok..


2011. ápr. 24. 23:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromban én is sok mindent beképzeltem. Figyeltem magamat.Ha gyorsabban vert a szívem, attól féltem meghalok, ha lassabban vert, akkor is.De inkább fordulj orvoshoz.A nagyon magas fehérvérsejtszám utalhat leukémáiára. A fogínyvérzés inkább a C vitamin hiány egyik jele.
2011. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat! jövőhéten elmegyek orvoshoz.

De amúgy ezek a tünetek lehetnek a leukémia tünetei?


utolsó: kb 5 éve van fogígyvérzésem, az egész úgy kezdődött, hogy vettem egy nagyon rossz, kemény fogkefét, és felsértettem vele az ínyemet és azóta be van gyulladva és szokott néha vérezni, meg amúgy szedek minden nap C vitamint + eszek gyümölcsöt nem hiszem hogy C vitamin hiányom lenne

2011. ápr. 25. 00:06
 13/20 anonim ***** válasza:

A többiekre ne hallgass 99%ban elvisz bárki a vérrák.

Ezt nem kell szépíteni

2011. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

uristen, most tényleg nagyon félek!

azt olvastam az egyik weboldalon, hogy a lábon pontszerű vérzések lehet a leukémia egyik tünete

és kb 1 hónapja borotválom a lábamat (fiú létemre...) és néha szokott vérezni a lábam, ilyen kis pöttyökben

úgytűnik nem csak beképzelem hanem tényleg az vagyok

2011. ápr. 25. 00:17
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

Ne fárasszál már. A borotva felsérti a legfelső bőrréteget a szőrszálaknál, azlrt vérzik.

Menj el a házidokihoz és kérj egy beutalót laborra. Nem vagy leukémiás, csak beképzeled.

2011. ápr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
na holnap orvos.. de nagyon félek, és fáj a lábam is, nagyon sok leukémiára utaló tünetem van.. :S
2011. ápr. 25. 14:02
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
dilis vagy
2011. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
te meg bunkó
2011. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok hogy elmentél-e orvoshoz...:D mit mondott a doki?
2011. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

te meg hülye vaagy XD



szerintem csak hipochonder vagy kérdező

2011. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!