Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sok a gyomorsavam, mit lehet...

Sok a gyomorsavam, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
már régóta nagyon sok a gyomorsavam, ez inkább este érzem, ha nem vacsorázok semmit nagyon elkezd fájni a hasam, és csak akkor múlik el, ha eszek vmi kekszet, v kenyeret... vmit nem lehetne tenni ez ellen? mert fogyózni szeretnék, de nem tudom emiatt nélkülözni a kenyeret :(
2009. máj. 7. 22:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A steviát amit az elözö hozzászoló javasolt az én is nagyon ajánlom,A gyogyszertári sevlekötö vackokat meg felejtsd el,mert ezek csak a kellemetlen tüneteket enyhitik a maguk mellékhatásukkal együtt.Amire esküszöm az a természetes gyogymod,saját példámbol okulva,mert ezzek a szerek viszaállitják a gyomor müködését.Én elkezdtem inni a buzafü teát,zöldmezö teát, cékla teát.Ha elegem van a teákbol akkor jöhet a buza kapszula,lucerna tabletta.Állandoan éget a gyomrom,felmarta a nyelöcsövem,fulladtam.Mára megszünt minden minden problémám.
2009. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna! Az leköti a savat
2009. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!