Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtátok hogy 6-an belehaltak...

Tudtátok hogy 6-an belehaltak a H1N1 oltásba Magyarországon? Csak erről senki nem beszél, mert nem fogyna az oltóanyag.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:53
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Szerintem se írj. Tényleg felesleges.
2009. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy a madárinfluenza ez is csak egy nagy léggömb!!Meg óriási business(milyen jól tudok angolul:XD)
2009. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!

Ellentétben veled én (és szerintem még pár ember, aki ide írogat), nem a TV-ből, sőt nem is holmi zugblogokból, hétvégi rovatokból tájékozódunk...

Nem azt mondjuk, hogy nincs felfújva a dolog (mert tényleg felfújja a média), csak a valóságot (pl. senki sem halt meg és senki sem bénult le az oltás miatt).

Amúgy észrevehetnéd magad, hogy ugyanazt csinálod (alaptalan riogatás), mint a TV-sek, csak te az ellenkezőjét állítod...

2009. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!