Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtátok hogy 6-an belehaltak...

Tudtátok hogy 6-an belehaltak a H1N1 oltásba Magyarországon? Csak erről senki nem beszél, mert nem fogyna az oltóanyag.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
62%
Tudtátok hogy aki beoltatta magát az mind meg fog halni? Max 100 éven belül!
2009. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
55%
21:08 - azt a büdös életbe, ha ezt előre tudom, akkor nem oltatom be magam. Ezt bezzeg eltitkolják a mocskok! :D
2009. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy az ilyen "kérdéseknek" van egy külön humor rovat az oldalon, legközelebb inkább oda tessék betenni..
2009. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Érdekes, hogy mennyire biztos benne, hogy a 7 halálesetnek semmi, de semmi köze az oltáshoz...


Ha valaki meghal, és kimutatható a szervezetében a H1N1, akkor egyből arra fogják.

Ha valaki úgy hal meg, hogy előtte megkapta az oltást, akkor viszont tutira nem lehet párhuzamot húzni?

2009. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
aki me nem oltatja, az akár 90 éven belül is!
2009. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
89%
h1n1 ez csak üzleti fogás.
2009. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim válasza:
Én nem tudom mit higgyek...középsulis vagyok ma kaptuk meg a lapot, hogy ingyenes és ha kérjük irassuk alá a szülővel.. óriási
2009. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 dellfil ***** válasza:
0%
Biztos, hogy tévedésből a doki, két méter hosszú, és öt centiméter vastag tűvel adta be az oltást. A fenekükbe szúrta, de a tű vége az agyukban kötött ki, és negyven liter szérumot fecskendezett beléjük, tíz bar nyomással...
2009. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
38%

21:14 - hadd tudják már ezt nálad jobban az orvosok, akik értenek hozzá és foglalkoznak is az esetekkel.

Még egyszer: színtiszta statisztikai alapon naponta 24 oltott hal meg. Te komolyan azt akarod bizonygatni, hogy mind az oltástól hal meg? Miért is lenne közte ok-okozati összefüggés? Vagy szerinted ha valaki az egyik napon McDonaldsos kaját eszik és másnap elüti a vonat akkor az a meki miatt van? Hidd el, ha lesz összefüggés tudni fogunk róla, kicsit túl sok összeesküvéses hálivúdi mozit néztél mostanában...

Továbbá a h1n1nél se úgy történik a dolog ahogy te azt gondolod. Nem fogják mind a napi 400 halottat és keresgélik bennük a h1n1et, ha valakit a fenti példánál maradva elüt a vonat és h1n1 van benne azt nem fogják a h1n1re. Olyanoknál, akinél a tünetek, szövődmények alapján h1n1 állhat a háttérben ezt alaposan kivizsgálják és ez alapján véleményeznek.

Gyógyszermérnöki végzettségem van, dolgoztam a gyógyszeriparban (már nem ott dolgozok), voltam elég sokat patológián is, hidd el, nem úgy működik ez, hogy ott ül pár emberke azt random striguálzgatnak, hogy "ez mondjuk h1n1 miatt halt meg ez meg mondjuk nem".

2009. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
71%
Miért? Szerinted a végstádiumú mellrákos nő halála és a H1N1 között van összefüggés? Milyen logika ez? Ott tuti a H1N1-be halt bele, aki viszont az oltás után hal meg, annál szóba se kerülhet, hogy abba halt bele? Én nem azt mondom, hogy biztosan az okozta a halálukat, csak nem látom, hogy milyen indokkal zárja ki 100%-ra, hogy az volt az ok. Ez nekem enyhén szólva is átlátszó... Dehát biztos én vagyok a hülye.
2009. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!