Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtátok hogy 6-an belehaltak...

Tudtátok hogy 6-an belehaltak a H1N1 oltásba Magyarországon? Csak erről senki nem beszél, mert nem fogyna az oltóanyag.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:53
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
67%

De miből gondolod, hogy 100%ra kizárják? Ebből is csak az látszik, hogy nincs tapasztalatod ilyen téren. Ha valaki meghal akkor törvényi kötelesség kideríteni a halála okát. Ha az nem egyértelmű, akkor boncolni kell, szövettani vizsgálatokat végezni, satöbbi. Hidd el, ha köze lenne az oltáshoz bármelyik halálának pont ugyan úgy kiderülne, mint ahogy a h1n1 esetében kiderülnek ezek a dolgok.

Lásd az önellentmondást: azt mondod, hogy mindenkire apelláta nélkül ráfogják, hogy h1n1-ben halt meg ha csak kimutatható a vírus benne. Akkor mégis honnan van mindenkinek tudomása arról, hogy az a nő kemoterápiás kezelés állt és baja volt a tüdejével? Látod tökéletesen tisztában vagyunk ezzel is. Persze sokféleképp lehet kezelni az ilyen információkat. Az én szememben hitelesítik azt, hogy valós információkat kapunk a helyzetről, hisz ha hazudozni akarnának tuti, hogy nem azt hazudnák, hogy egy amúgy is haldokló emberben halála után kimutatták a h1n1-et. Amúgy a nemzetközi statisztikába az a nő be se került, vagy pont az ő lejelentése előtt készült el a legutolsó statisztika, a lényeg, hogy abban 3 halott van, pedig vele együtt már 4 volt akkor.

Hidd el, ha hazudozni akarnának, tudnának és azt is hidd el, hogy ügyesebben tudnának hazudni annál, semmint hogy Te, mint laikus ilyen könnyen átláss a szitán.

Az én szememben a legtöbb összeesküvéselmélet itt bukik meg. Kinézik az összeesküvőkből azt, higy volágméretű járvényokat fejlesztenek ki, hogy embereket irányító nanochipeket tesznek oltásba, de azt már nem, hogy az a járvány tényleg öljön (pedig percek alatt ölő vegyi anyagokat tudnék akár én is összerakni, ha kapnék egy labort hozzá), hogy az oltást kötelezővé tetessék, vagy hogy álcázzák az összeesküvést annyira a világ elől, hogy ne pont néhány bolgger félnótás leplezze le őket. Vagy ha már leleplezi őket tuti, hogy pár órán belül már nem élne, ha tényleg igaza lenne... ;-)

Ha van rá lehetőséged valamikor tölts el egy kis időt az egészségügyben, önkéntes mentősként vagy akárhogy, ha ennyire bizalmatlan vagy az orvostudománnyal szemben, meg amúgy is nagyon, nagyon tanulságos. Én magam is megdöbbentem, hogy a szegényes körülmények ellenére milyen precíz, perfekt, maximalista munka folyik a háttérben. Ahogy mondtam patológián voltam elég sokáig, pont olyan dolgokat vizsgáltam, hogy volt-e köze gyógyszereknek/drogoknak/mérgeknek az ismeretlen módon elhunytak halálához. Ez mondjuk sok évvel ezelőtt volt, de nem hinném, hogy ezen bármi is változott volna.

2009. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Egérfülcimpa virus..ááááááááá,kéész!:XD
2009. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Elárulom! Az anyukám gyógyszertári szakasszisztens :)

A nagynéném szintén:) A családomban van egypár orvos. Szóval annyit tudok az egészségügyről, amennyit tudnom kell:) És azt hiszem ez elég is!

2009. nov. 13. 21:49
 24/53 A kérdező kommentje:

Ez jó!:)


Holnap megkérdezem hányan oltatnak egérfülcimpa vírus ellen...:)

Csak azt sem értem, az orvosok miért nem akarnak oltatni? Biztos buta vagyok ehhez is!

2009. nov. 13. 21:51
 25/53 anonim válasza:
És a te szüleid, családod beoltatja magát? Kíváncsi lennék, mert nekem van egy 14 hónapos kisbabám, és bár nem járunk zárt közösségbe, de párom dolgozik...
2009. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

21:55 - ha féltitek őt az oltástól, akkor oltassátok be Ti magatokat, szerintem egy szülőnél ez nem lehet kérdés, ha csak fél százalék eséllyel megóvod a kisbabádat egy influenzától már alap az oltatás. Inkább ne is internetezz, mert ez a fenenagy szabadság csak arra jó, hogy összezavarják az embereket, pár napja néztem, már a google első találata is az a vakcinára, hogy "halálhozó oltás"... :S

A hivatalos álláspont szerint 12 hónapos kortól lehet oltatni. Ennek az az oka, hogy az újszülöttnek még nem dolgozik a saját immunrendszere, fél éves koráig az anyatejből kapja az immuntesteket és közben fokozatosan fejlődik a saját fehérvérsejt-apparátusa ami nagyjából 1 éves korra fejlődik ki megfelelően. Én biztosan állítom, hogy az oltástól baja nem lesz, mert elölt vírusok vannak benne, tehát ha még nem az igazi az immunrendszere akkor se fog semmi történni, de pont azért, mert lehet, hogy még nem az igazi az immunrendszere lehet, hogy nem igazán fogja immunizálni egy oltás így tényleg nem biztos, hogy van értelme. Mondjuk határozottan állítom, hoyg ártani nem árthat.


Itt egy hatásvadász jelenet a Doktor House-ból csecsemők oltatása témában, épp ma láttam valahol linkelve:

[link]

2009. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
58%

Nem nem tudtuk kérdező, mert érdekes módon rajtad kívül ezt a világon senki nem állítja. Nem mondták be egyetlen televíziós csatornán sem hírként ( pedig egy-két közéleti emberke a két kezét összetenné, ha ilyen hír lenne a birtokában), sem nem jelent meg szakmai publikációban.


Egyedül a kérdésednek örülők vannak elemükben.


A kommentjeidből ítélve te is azért tetted fel a kérdésed, hogy azokra csupa téged igazoló válasz érkezzen lehetőleg.

Ha nem így történik és valaki tényszerű. logikusan levezetett választ ad, azt inkább nem hallod meg.


Az hogy kinek milyen ismeretségi köre van orvosok, gyógyszerészek között, azt inkább mellőzzük egy anonim fórum esetében.


Összefoglalva: Sem nem ijedtünk meg, sem nem lepődtünk meg.

2009. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

21:55


Nem , mi nem oltatunk. Senki a családból. Nekem is van egy 18 hónapos babám, és egy 9 éves fiam, aki közösségbe jár.

Múltkor belázasodott. Elvittük orvoshoz, aki szintén határozottan állította, hogy NE oltassunk!


A vakcinát úgy állították össze, hogy nem volt tesztelve, és nem tartották be az előírásokat sem.


Falus Ferenc sem oltatott!!! Az ÁNTSZ góré, az országos tiszti főorvos! vajon miért?

Akit érdekel, priviben el tudom küldeni.

2009. nov. 13. 22:27
 29/53 A kérdező kommentje:

22:18


Ha végigolvastad volna a válaszokat, láthattad volna, hogy erről nem csak én hallottam.

2009. nov. 13. 22:29
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk, mit mondanak az okosok, az EU-ban kapható oltásokról (köztük a magyarról), már 2 helyre belinkeltem, de ide is kívánkozik... Hiteles forrás, sajnos angol nyelvű, mint a tudományos cikkek 99%-a, de nem a vitaminboltos honlapokról ill. különféle blogokról van, melyekre bárki írhat akármit.


[link]


Továbbá jó lenne tudni az oltásban elhunytak nevét, mert a gyártót ez esetben keményen be lehetne perelni, és gondolom, a több tíz milliós kártérítés jól jönne az (állítólagos) elhunytak családjának, ha a fájdalmukat nem is enyhíti. Továbbá lehetne gyűjtést is szervezni nekik.

Valamint az elhalálozásokat kellene jelenteni az illetékes magyar és EU-s szerveknek is, nehogy rajta maradjon a "kiváló" minősítés a magyar vakcinán.

Az én családomban is van jópár orvos, én magam is orvosira járok, és mindenki beoltatta magát, az egyetemen már elfogyott az oltóanyag, de ide biztos hülyék járnak...

2009. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!