Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tudni a dr. Lenkei féle...

Mit tudni a dr. Lenkei féle vitaminról? Milyen konkrétabb tapasztalatok vannak a termékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 11:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%

Nekem bevált a Lenkei, sokkal energikusabb vagyok. Azért kezdtem szedni, mert nagyon aluszékony és fáradékony voltam, hát megoldotta a problémám. Azóta egyszer voltam influenzás, egy napig tartott. (Eddig majdnem egy hétig.)

Én csak az Alapot szedem, de elégedett vagyok.

2008. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%
Nem egészséges ennyire nagy mennyiségben vitaminokat enni, egyrészt mert terheli a vesét, másrészt meg a túladagolásnak súlyos következményei lehetnek!
2009. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
33%
Kedves orvos hozzászóló,te neked is káros volt az egyetem.Olvasd el a Lenkei könyvét,mielőtt bárki is vádol nem szeretem a szcientológiát.Ott le van írva,hogy a gyógyszer lobbi érdeke,hogy ne legyél egészséges,ne szedj vitamint,hanem tömd magad gyógyszerekkel.Az orvosok meg elhúzhatnak szépen már bocsi tisztelet a kivételnek,amikor a kövér hájas cigis orvos osztja nekem az eszet,hogy ne gyúrj fiam,ne szedj szereket,a protein káros meg a tápkieg,de az aszpirin az nagyon jó,a vitamin az káros,de a szedj gyógyszert,az ilyennek mondanám öreg add vissza a diplomádat és ásd el magad,és ezek azok az orvosok akik nincsenek meg a napi gusztustalan bagójától meg a kávéjától.Én szívbeteg vagyok mitrális billentyűm nem zár sajna,nagyon rosszul voltam 18-19 évesen,sose felejtem el egy nyári este volt izzadtam,fulladtam,majdnem elvesztettem az eszméletemet annyira rosszul lettem,ez ment sokáig,érdekes szedem a Lenkei közepes alternatíváját és már nincs az a nyomó mellkasi fájdalom,csak naon ritkán amikor túl hajtom magam,de akkor is néha.És nagyon jó a teljesítményem mindenben.Jah és Szentgyörgyi Albert napi 20g C-vitamint evett szó szerint,nah erre mondj valamit
2009. márc. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
96%

Helló!

Nem vagyok elfogult egy szervezet sem csoport mellett. Mindenki nézze át könyvtárban vagy szakkönyvben az emberi test összetevőit és a vitaminok, nyomelemek értékét az emberi test számára...Én nem érzem megam tájékozatlannak ebben a témában, mert évek óta érdekelnek a betegségek okai, és az egészség. Nekem inkább a vitamin volt az ami megtartotta a fittségem és a egészségem.Teszteltem is, _amikor nem szedtem étrendkiegészítőt, akkor igencsak fáradékony és gyakran beteg is voltam- és én magamon próbáltam ki, hogy mi van ha szedem, és mi akkor ha nem szedem... Éles a különbség a két állapot közt. Mindenki döntse el neki mi a jó a tapasztalatai alapján.

2009. ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
30%

Kedves előttem hsz-k!

2009-03-29 01:51. válaszolónak írom ilyesmiről írt az Egely György is. A gyártók érdeke hogy minél több bogyót együnk.

Néhányotokkal egyetértek.

Vitaminokra szükségünk van. Járvány miatt 2 db 100mg c vitamint eszek naponta. Hogy ezért, vagy több folyadéktól, vagy szeretem a diót nasizni, de rendbe kezdett jönni a székrekedésem.

Lenkei előadást megnéztem a helyi tv - be, ott hallottam. C vitamin hiánya is okozhat széklet szorulást. Azokba a információkba hiszek, miszerint hiába eszel egészségesen, kevés a vitamintartalma. Pótolni kell. És mást is calcium, magnézium stb.

De szeretnék olyant is olvasni, ahol egészséges étrend mellett leírják, 10kg / testsúlyonként, miből mennyire van szükségem. Ahhoz hogy ne legyek hamar beteg. A buszon tüsszent valaki, én a másik végén ne kapjam el.

Amit én hallottam a Lenkei szájából, általába nem Ő találta ki. Mert szinte mindig a Szentgyörgyi Albertre hivatkozik. Vagy Hipokratesre.

Gondolom az orvosi egyetemen a tankönyv egyforma az azonos szakokon belül. Ki az oktatója az már más kérdés. Vagyis ha ugyan azt tanulják a vitaminról, mi az a nagy mellette / ellene vélemény...

Ja és a gyűjtögetős életmódba nagyon sok évszázaddal ezelőtt, ha jól tudom, nem azért haltak korán az emberek mert rossz táplálékot ettek. Növényi állati eredetű minden mennyiségben megvolt...

2010. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
73%
Én is orvos vagyok!És nem vagyok ellene a vitaminoknak.Sőőőőőőőőőőt!Ajánlom is és bár az egyetemen nem ezt verték belém,nem érdekel.Értek annyira a munkámhoz,hogy tudjam,több kell a 60mg c-vitamintól.Főleg az idősebb korosztálynak.
2010. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%
Négyes hozzászólónak (doki) üzenem, hogy négy ismerősöm halt meg két éven belül rákban, mindet orvos kezelte és elutasították az alternatív gyógyászatot. Három másik (volt) rákos ismerősöm közül egyik ** segítségégel orvosilag igazoltan gyógyult, egyik ismerősét is tünetmentessé tette pár hónap alatt, harmadik pedig valami speciális diétát tartott, nem tudom pontosan mi volt, lényegében nyers zöldség-gyümölcs diéta, szintén gyógyultnak nyilvánították néhány hete.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak jó tapasztalataim vannak a Lenkei-féle vitaminokról.Hajam nem húllik,jobb a közérzetem is,gyorsabban meggyógyulok,jobban birom az iramot is,nem vagyok fáradékony.Pszichésen is helyén vagyok.
2011. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem drágább a többi vitaminnál,sőt.Ha kiszámoljuk mennyiségre,és hozzávesszük az adagját semmivel nem drágább a kisebb hatásfokú(mennyiségű)vitaminoknál.
2011. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
64%

Dr. Lenkei Gábor orvos, summa cum laude (kitűnő) eredménnyel végzett az orvosegyetemen.

A C vitamin túlzott bevitele nem létezik, nem lesz tőle sem vesekő, sem semmi más rendellenesség.

Ismerősöm, aki szedi a vitaminját, csak pozitívan nyilatkozik a hatásáról.

Én nemrég kezdtem szedni a Lenkei vitamint, később tudok nyilatkozni, mennyire hatásos.

2013. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!