Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit kezdjek ezzel az "égési...

Mit kezdjek ezzel az "égési sérüléssel? (Kep lent)

Figyelt kérdés

Nyár ota virusos szemolcsok vannak a kezfejemen, nyáron nem csinaltam veluk semmit. Október elejen el kezdtem oket kenni ACETOCAUSTIN-nal "szemolcsirto szer". Az elso 2 hasznalatnal nem lett ilyen a borom, de a tegnap elottinel igen (3. Hasznalat volt tegnap elott, hetente kell)

Igy nez ki:

[link]


Aloeverat szoktam ra kenni sokszor, de nem tudom mit csinaljak vele mert nagyon undoritonak tartom


2016. okt. 26. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a bőrgyógyászatra kellene menned és nem kisérletezni!
2016. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__5088..


Ezek mind a szer hatásának következményei, hiszen valamilyen élő anyagot kell elölnie. A hatóanyag ebben az esetben monoklór-ecetsav, de szoktak triklór-ecetsavat is használni.

Nekem annak idején a talpamon volta, feltehetően uszodában összeszedett szemölcsök. Én nem lacafacáztam (egy idő után) hanem nekiestem gázlángon izzásig felhevített kisfejű szöggel. Nem igazán fáj, mert pillanatok alatt elhalnak az érző idegvégződések. Nekem azóta se jött elő ilyesmi.

2016. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is inkább a bőrgyógyászatot javasolnám az izzó szög ellenében...

Az aloé jót tehet, vagy körömvirág krém.

2016. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!