Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz így velem ezzel a...

Mi lesz így velem ezzel a betegséggel? Lányok hogyan reagálnátok ha megtudnátok?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám van amit nem nagyon tudok senkivel megbeszélni: Sajnos lassan 1 éve HPV szemölcsöm van, kb lencse nagyságú, voltam vele már 3 különböző orvosnál, kaptam ecsetelőt meg gyógyszert is. Nem akarok nagyon elveszni a részletekben, de semmi nem vált be. A szemölcs újra és újra kinő. Sajnos mivel a húgycsőnyílásom belsejében van, azt mondta a bőrgyógyász, hogy ő nem tudja onnan leszedni. 2 dolgot javasolt.


1, visszamenni az urológiára, hátha ott kitudják vágni vagy nem tudom mi a pontos kifejezés erre, de ezt nagyon rizikósnak találom.

2, beadatni magamnak a HPV elleni oltást, erről olvastam sok ellenérvet, mellékhatások, igazából az nem is érdekel, csak amitől nagyon félek, hogy kiadok 90.000 Ft-ot és még várok 1 évet. És lehet attól sem jövök rendbe.

+ ecsetelni továbbra is


Apukám szerint a gyógyszerrel csak le akarnak húzni és menjek magán orvoshoz inkább.


Ez még önmagában is nagy baj, de pont most alakulok egy lánnyal akit nagyon kedvelek. De mégis mit mondjak neki? Becsapni nem akarom. Volt már egy ilyen eset a nyáron mikor tudtam már hogy beteg vagyok, és elhívott a kiszemelt lány magához, azt kamuztam hogy hagyjuk inkább egymást, mert nem volt erőm hozzá hogy megmondjam beteg vagyok.

A kiszemelt lány 20 éves pont a legszebb éveiben van.

Azt mondta az orvos, hogy még az óvszer sem véd.

De én így teljesen bele fogok őrülni, nem a szex hiánya miatt, hanem hogy nincs társam már X ideje, és lehet hogy még évekig nem is lesz így...



2017. jan. 5. 17:12
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Immunrendszert kellene erősíteni, de az meg rohadt sok pénzbe van, és még az sem garancia.

Ördögi kör ez, mert ha nem szexel az ember akkor is gyengül az immunrendszer így meg ugye nem lehet szexelni.

2017. jan. 12. 23:10
 32/39 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod is volt pontosan?
2017. jan. 12. 23:19
 33/39 anonim válasza:

Nekem semmi! :)))

Legalábbis a vérvétel nem mutatott ki semmi nemibetegséget.

Rajtam volt egy szemölcs kivűlről és ezt eltávolították.

2017. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:

33-as vagyok.

Jah....eszembe jutott valami!Hogy a fenébe ne tudnál szexelni! A gumit miért találták fel? 1 dobozzal veszel azt hiszem 900 Ft a 10 darabos.

Így már bátran szexelhetsz!

Amíg meg nem gyógyítanak. Szerintem új gyógyszerekkel,vagy egyébb módszerrel biztosan gyógyítható ez a hpv. Akkor ez a lézeres projekt kilőve! :))

2017. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Miért van kilőve a lézerezés?


Azt mondta az orvos meg neten is írták, hogy az óvszer csak 90%-ban véd, meg hogy lehet a bőrben is valahogy összedörzsölődnek a felületek, de szerintem nekem nincs máshol, egy év alatt kijött volna máshol is, nem?

2017. jan. 13. 17:25
 36/39 anonim válasza:

Inkább privátban folytassuk. Válaszolok mindenre csak itt már úgy látom mi ketten írunk. Ide most már írjanak a többiek is! Én is kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.


Több szem többet lát! :)))))

2017. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A 36-os hülyeségeket ír, remélem nem rá hallgattál. Érdekelne, hogy mi történt azóta, köszi, ha leírod.
2018. márc. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Nem akarok regényt írni, tavaly nyáron jött elő utoljára, pár hete voltam vizsgálaton, azt mondta a doki, hogy gyógyult vagyok. De még előfordulhat, hogy előjöhet...

Az urologus is azt mondta 2 év is lehet a gyógyulás, és 2016 márciusában kezdődött

2018. márc. 4. 18:51
 39/39 anonim ***** válasza:
Szuper, jó hír. :) Köszi, h leírtad.
2018. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!