Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit kéne tennem a szemölcsökkel?

Mit kéne tennem a szemölcsökkel?

Figyelt kérdés
Jópár éve volt egy darab a kézfejemen amivel elmentünk dokihoz, azt mondta majd leesik magától. Ehelyett az évek alatt elkezdett terjedni, és “mostanra” már nagyon sok lett, 3-szor voltam leszedetni őket lézerrel, közben erősítettem is az immunrendszerem, de most megint jön vissza, és mindig csak az egyik kézfejemen van, csak azon terjeszkedik, máshova nem igazán. Mit tudok tenni?

2018. febr. 16. 04:25
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt mindehol azt mondjak elmulik meg minden aztán meg a kezelés után pár héttel jön vissza NAGYOBBAK ÉS TÖBB legszivesebben levágnám az egész kezemet 2 éve szenvedek
2018. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézd már, én is a kézlevágással dobálózok. 😂😂 (persze azért nem komolyan, de ugyanez az első gondolatom ilyenkor..)
2018. febr. 17. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. A lézer nem ér semmit, visszanő. Verrumalt szerezz és azzal kenegesd minden este, előtte meg egy kis ollóval vagy szikével óvatosan kapard le róla az elhalt réteget. Mellé valami immunerősítő kell, most Culevitet szedek de az nem ér semmit korábban adtak valami durva féreghajtót (!) aminek a mellékhatása az volt, hgoy a szemölcsök sikítva menekülnek.
2018. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ezek olyan kicsik, hogy le sem tudod rendesen kenni, volt Verrumalom, csak ez miatt nem használtam.
2018. márc. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!