Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képtelen vagyok munkahelyemen...

Képtelen vagyok munkahelyemen dolgozni, lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Valahogy nem érdekel semmi, a régi dolgoknál, amit régen is rutinból megcsináltam, leblokkolok, izzadok és képtelen vagyok nekikezdeni is. Félek, mert tornyosul a munka és a végén elküldenek. valamit kellene csinálnom a napokban, mert 1 hetem van a biliborulásig. Nem értem mi ez és hova lehet fordulni, hogy ne nevessenek ki?
2019. júl. 24. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg depresszió. Pszichiátrián megvizsgáltathatod magad. Pszichológus lenne a legjobb, de ha ismersz vagy tudsz olyat aki ismer egy jót, akkor inkább az mint a pszichiátria. Pszichiátrián csak megállapítják mibajod és adják a gyógyszert. Nem beszélgetős terápia csak helyzetfelmérés és gyógyszerezés. Nem a legjobb, de a semminél több.
2019. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt egy kollégám, ugyanez volt a baja 10 éven keresztül, azóta helyette dolgoztunk. Most volt gerincműtétje, mert szerintem a lelki baj oda ment és nem jól sikerült és leszázalékoltatta magát. Mondjuk nem akarok ilyen sorsra jutni. Azt hittem először elkaptam tőle.
2019. júl. 24. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor menj el 2 hét táppénzre és keress azonnal egy magán pszichiátert! Ne foglalkozz azzal, hogy kirúgnak, nem fognak kirúgni. Beteg bárki lehet, ráadásul a munkáltató csak örül annak, ha néha nem neki kell fizetnie a munkabért (az állam fizet vagy 20 napot).
2019. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Tényleg keress fel egy pszichiátert vagy egy pszichológust legalább amiatt, hogy kicsit kizökkentsen és választ kapj a problémádra. Én akkor mentem a helyi rendelőbe (pszichiátriára), mikor már annyira elkeseredett voltam, hogy kimentem 2x a sínekhez, hogy megöljem magam. Nem éreztem cikinek és nem nevetett ki senki. Családi gondjaim voltak. Manapság nincs olyan ember, akinek ne lenne valami mentális betegsége. A depresszió meg már annyira gyakori, hogy már rutinból tudják kinek milyen tipusúja van. Nekem 3-as tipusú krónikus depresszióm van. Ne félj cselekedni, mert csak rosszabb lesz! Én a halál széléről tettem meg az első lépéseket.

22L

2019. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszoló oltári nagy baromságot ír. Az első 15 napot (ez a betegszabadság) a munkáltató fizeti 60 vagy 70%-ot nem tudom, a többi napot már az állam, ezt nevezzük táppénznek,aminek az 1/3-át szintén behajtják a munkáltatón csak később. Egyébként meg betegszabadság vagy táppénz után simán ki lehet rúgni valakit. A munkáltatók nem nagyon szeretik aki elmegy betegállományba.
2019. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!