Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha teljesen...

Mit tegyek, ha teljesen kiégtem és már az öngyilkosság is eszembe jutott?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársam egy hónapja felakasztotta magát, két csapattársam nyugtatókon él. Teljesen kiégtem a munkahelyen, de úgy érzem nincs erőm interjúkra járni, végigkínlódni a váltást. Legszívesebben felmondanék és átaludnám a következő két-három hónapot. Az öngyilkos srác két évvel fiatalabb volt nálam. A legrosszabb hogy nincs senki akivel átbeszélhetném a dolgokat. Egyedül bérlem a lakást, nincsenek igazi ismerőseim... 29F

2019. júl. 31. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Milyen az anyagi helyzeted? Mit engedhetsz meg magadnak. Fizetés nélküli szabadságról lehet szó? Milyen területen dolgozol? Kik/Mi miatt idegőrlő a munka? Csajok? Család?
2019. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ja és milyen tevékenység tölt fel/nyugtat meg?
2019. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Pihenés, pihenés, pihenés! És valami teljesen mást csinálni. Építs madáretetőket, újíts fel egy biciklit, nézz természetfilmeket egész nap, ilyesmi. Teljesen komolyan mondom. Én is voltam így, sőt még ígyebb.

Írhatsz privit, ha szeretnél beszélgetni. De nem panaszáradatot cserélünk, hanem ötleteket adok, hogy átvészeld, rendbejöjj.

2019. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehetsz ilyen hülye? Most képzeld el hogy te lennél ilyen helyzetben! Most ha valaki olyanak írod le aki tényleg meg teszi, öngyilkos lesz akkor a te lelkeden szárad majd, hogy tudnál ilyen tudattal élni?
2019. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Előző vagyok 22:45 neki írtam
2019. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Kűlföldön dolgozol?
2019. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!