Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy azért viszket...

Lehet, hogy azért viszket mindenem, mert bebeszélem?

Figyelt kérdés

Találtam a hónaljamban egy megnagyobbodott nyirokcsomót és utánaolvastam, hogy mi miatt lehet. Megijedtem, hogy nyirokmirigydaganat.

Nem volt eddig más tünetem, de olvastam, hogy okozhat viszketést, izzadást, lázat stb... És nekem azóta az egész testem viszket. A lábam, a karom, a hátam...viszont úgy vettem észre, hogy ha nem erre koncentrálok akkor nem. Csak amikor itthon vagyok.

Megyek majd dokihoz, de aggodok


2019. aug. 2. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha nem viszket, amikor nem koncentrálsz rá, akkor csak bebeszéled. De azért menj orvoshoz, az a biztos.
2019. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak bebeszéled. Mellesleg ha használsz izzadásgátló krémet, sprayt, akkor ez az oka a megnagyobbodott nyirokcsomónak. A szőrtűsszök a vegyszerektől eldugulnak, megduzzanka a nyirokcsomok.
2019. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem, is megtörtént ugyanez... Én is bebeszéltem a viszketést és az izzadást is...
2019. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze, megyek dokihoz, viszont csak hétfőn tudok. Szerencsére még nem izzadok, de már azt "várom",hogy mikor jön a többi tünet
2019. aug. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!