Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék öngyilkossági...

Mit tehetnék öngyilkossági gondolatok ellen? 😔 17L

Figyelt kérdés

#Öngyilkossági-gondolatok
2019. aug. 5. 03:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne is figyelj az elsőre. Életmódváltás, csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz. Ismerkedj pozitív emberekkel. Imádkozz. Kérdezz magadtól. Miért is akarsz az lenni? Mitől lenne jobb? Sok mindent tehetsz ellene, fejben dől el.
2019. aug. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
69%
Gondolj rá nyugodtan, de arra is, miért érdemes élni. Egyszer úgyis meghalsz, addig koncentrálj a jó dolgokra :)
2019. aug. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Gondolj arra, hogy nem kell úgy élned, ahogy nekem. Sokáig tartana leírni, de biztosan jobb helyzetben vagy, mint én.
2019. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért is?


Mi bajod van ? Ja hogy semmi, csak jobb itt hisztizni?


Full kamu kérdés.

2019. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés, de most bekerültem a kórházba itt majd tudnak segíteni remélem😊
2019. aug. 6. 00:20
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Jaja a kórhazba 00:20 kor...


Képzeld az elme osztályon nem lehet nálad telefon...

És ha öngyilkosság merül fel akkor a zártra vissznek ahol úgy telegyógyszereznek hogy azt se tudod fiú vagy lány vagy. Szóval akadj le a témáról és ne űz csúfot más igen komoly gondjaiból. Mert a hozzád hasonló hlyék mkatt nem veszik komolyan az igazán bajban lévőket.

2019. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt https://www.youtube.com/watch?v=HFGxSUPpUmU


Akármi is a gondod, azonnal megérted, hogy van, aki cserélne veled.

2019. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Például menj el pszichológushoz.
2019. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget.
2019. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy attól még, mert kórházban van, nem feltétlenül került az elmeosztályra sőt, nem is biztos, hogy figyelnek rá. Rokonommal történt ilyen, hogy gyakorlatilag egy nővér látta el, kapott egy ágyat, de gyakorlatilag rá sem néztek, csak másnap reggel kirugdalták, rontsa máshol a levegőt, nincs neki semmi baja.

Szóval a kérdésre rátérve: sajnos ezt nem lehet egyszerűen megválaszolni. De nagyon jó, hogy felismerted, hogy vannak ezek a gondolatok, amik rosszak és tenni akarsz ellenük. Mindenképp kérj segítséget és menj addig, amíg megkapod! Az embert sajnos sokszor semmibe veszik, még a saját rokonai is, de ne törődj bele. Ha ők nem segítenek kérj segítséget a barátaidtól, orvosoktól. Sajnos úgy gondolom, itt komoly feldolgozatlan dolgok lehetnek a háttérben...

Egyébként jó példának a sajátomat tudom felhozni: régen én is nagyon kilátástalannak gondoltam a helyzetem, depressziós is voltam, nagyon rossz körülmények között nőttem fel, de megtanultam a fájdalmaimból erőt meríteni (mennyi mindent kibírtam, ami mást összetörne), kiléptem a rossz környezetből és most úgy élek, ahogy szeretnék. Mindig van kiút, remélem te is rátalálsz a tiédre!

2019. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!