Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kigyógyulhattam a depresszióból?

Kigyógyulhattam a depresszióból?

Figyelt kérdés
Ez előtt undorodtam magamtól,gyűlöltem magam és meg akartam halni. Mostmár viszonylag boldog vagyok bár még mindig nemszeretem magam de megbékéltem. Az étkezésem normális egyedül az alvásom nem és már nem szeretnék meghalni. Szerintem ez betudható hogy jobban törődtek velem? PL. vásároltunk ruhákat de csak mert kinőttem és elmentünk zumbázni ami szintén nagyon feldobott.Illetve kapok majd még egy alkalmi cipőt majd mert kell. Szerintetek?

2019. aug. 5. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem volt depresszió, de az határozottan jó, hogy jobban vagy


Hány éves vagy? Mert a tinik nagyon nagy része átmegy ezen

2019. aug. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jahh csak röviden irtam le mert nem ez a lényeg :/ és több ilyen teszt szerintis depressziós voltam
2019. aug. 6. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok. Továbbra is az a véleményem, hogy ez egy mélypont volt, de nem depresszió. A depresszió egy komoly betegség, és az érintetteket nem fogja kigyógyítani belőle pár ruha vagy cipő.


Mi maradt ki? A vagdosás? Mi miatt csináltad? Egy srác miatt/ a szüleid válása miatt vagy mert megölték a bátyádat?

2019. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kb. összesítve-szünetek nélkül- 1 évig tartott.

igen vagdostam magam,rossz volt az étkezésem öngyilkos gondolataim voltak sőt meg is próbáltam csak naivan nem sikerült.szó szerint nem éreztem semmit csak tengődtem. Egyszerűen azért éreztem jobban magam mert végre meg kaptam azt a törődést amire vágyok bár tudom aztán úgyis csak dolgozni fognak,engem elhanyagolva. És az ok az az érzelmi bántalmazás.

2019. aug. 6. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
De boldog lennék, ha egy ruha, vagy cipő ,,kigyógyítana"
2019. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!