Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegesen uralkodó, féltékeny...

Betegesen uralkodó, féltékeny nő vagyok. Ajánlanátok pszichológust tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés

A hibáimat már felismertem, de egyedül nem tudok dolgozni ezen. Nem akarom elveszíteni a páromat, szeretnék pszichológushoz fordulni, de nem merek vakon rábökni egyre az interneten, akinek épp szimpi a feje...

Örülnék ha olyan ajánlást kaphatnék, aki másnak is bevált.

22L


2019. aug. 15. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A mentális egészség rovatban lehet jobban tudnának segíteni, de azt érdemes lehet tudni, hogy hol keresed azt a pszichológust.

33/f

2019. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
Dr. Eszeth Lenke, Budapest.
2019. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Elnézést, lemaradt.

Budapesten belül keresem.

#2 vicces:)

2019. aug. 15. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez igen! Nagy respect. Nagyon kevés ember képes arra, hogy felismerje a hibáit és még kevesebben képesek arra, hogy tegyenek is ellene.
2019. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem kötekedni akarok,a parod emlitette hogy elege van ezekböl a jellemvonásaidból?
2019. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én jártam már pszichológusnál, többnél is.

Az igazság az, hogy én személy szerint túl sokra nem mentem vele, de nem az ő hibájukból, mert komplikált helyzetben voltam, családi problémák miatt jártam, de megnyugvást egy időre mindig adott. Meghallgat, jegyzetel.

Ad ötleteket, kérdéseket tesz fel. Én egy olyan pszichológusnál jártam, aki valahogy más volt mint a többi, mert baromi közvetlen volt, egyébként a többi pszichológusra sem lehet egy rossz szavam sem, de nem Pestre jártam.

Pesten rengeteg pszichológus van, nem tudsz valahol neten kutatni vélemények után? Hátha találsz valakit. Hidd el, az is számít ám, ha szimpatikus a pszichológus. Olvass utána, hogy mi a szakterülete, önismeret stb. Egy pszichológusnak több szakterülete is lehet, ami nemcsak a te problémádon tud segíteni, hanem a párkapcsolati problémáidon is.

Önismerettel magadon is sokat tudsz segíteni.

Szűkítsd le a kört úgy, hogy akik szimpatikusabbak/ hallottál róla jót/ szakterülete a te problémád/ összegben megfelelő-e neked vagy ingyenes stb, és hívd fel amelyiket a legjobbnak gondolod. Így is lehet hogy kapsz elutasító választ, mert sok helyen főleg Pesten nagyon be vannak táblázva, ezt onnan tudom, mert nemrégen én is kerestem pszichológusokat Pesten.

2019. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen ez nem olyan dolog amit egy külsős tud segiteni ezt csak magad tudod le gyúrni vagy inkabb átalakítani!


Annyi hogy nem volt reszed olyan emberben akiben megtudták bízni!


De figyi akkor mondhatni jogos ha te is engedsz az ő féltékenységének uralkodásának... legalább van valamilyen kölcsönösség... 😅

És bizalom! Az mindig ki kell érdemelni! Nem pedig 2 fizetsz 3-at kapsz akcio... hogy a 3.dik az ajándékba kaptad...!

2019. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!