Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos szorongással küzdő...

Súlyos szorongással küzdő társaim, nem próbálunk meg segíteni egymásnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem az internetes levelezés hozza a megváltást, viszont azt is tudom, hogy elég sokan küzdünk ezzel a problémával, én mégis egyedül érzem magam vele, mert nincs olyan fél, akivel úgy oszthatnám meg, hogy tudom, ő is ismeri azt, amit megélek. Szeretném, ha picit összefognánk, ha meghallgatnánk egymást, hogy tudatosuljon, nem vagyunk ezekkel egyedül, esetlen néhány tanáccsal és biztatással is segíthetnénk a másikat.

Nekem mára már teljesen a normális élet rovására ment az egész, meg vagyok rekedve tanácstalanul és félve, jól esne egy virtuális kézfogás, és azt hiszem nektek is.

Beszélgessünk, ismerkedjünk, nyíljunk meg apránként, azt mondom én. Szeretnétek csatlakozni hozzám ebben?



2019. aug. 16. 11:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves fiú vagyok... Április óta megkeseríti az életem a szorongás. :(
2019. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
20/L
2019. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne, én is csatlakoznék. Minden erőmmel azon vagyok, h kilábaljak belőle és képes legyek egy normális, teljes értékű életre, de nagyon szívesen beszélgetnék hozzám hasonlókkal. 29/l
2019. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az állapot, ezek a gondok nem nézik, hogy ki hány éves, ha valaki olyan életet kap, az ezt teszi a viselőjével.

A kérdésem akkor az, hogy hol, hogy csináljuk? Keressünk/csináljunk esetleg egy privát chatszobát, vagy valami kommunikációra alkalmas csoportot valahol? Gondolom az anonimitás egy olyan biztonság, amiről így főleg elsőre nem szívesen mondana le senki, úgyhogy ehhez mérten kellene egy jó kis megoldás. Örülök egyébként, hogy ilyen hamar ennyien írtatok :)

2019. aug. 16. 12:46
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Például a Discord jó erre, ha nem szeretnél rögtön facebook-csoportot.
2019. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeretne beszélni/írni a problémájáról, szívesen meghallgatom, és a képességeimhez mérten tanáccsal szolgálok.

Írjatok bátran privát üzenetet nekem!

Szép napot mindenkinek!☺

2019. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen csatlakoznék :)

F

2019. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Egyik kedves felhasználó csinált nekünk chatszobát, ha valaki szeretne csatlakozni vagy szívesen beszélgetne egyet, szüksége lenne egy kis társaságra és segítségre, akkor írjatok bátran és elküldöm :)
2019. aug. 16. 13:48
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakoznék ha lehet.

Több mint 10 éve szenvedek elég komoly szorongással, de nem ismerek senkit akinek hasonló problémái lennének.

2019. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
30%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget....

Beteg emberek összeülnek attól mi változik???


Én voltam AA gyűlésen anno. Azt se tudtam sirjak vagy nevessek! A sok nyomorult mondogatta hogy jaj ez a bajom jaj az bajom, mindenki bologatott és szépen hazament.

Vicc, röhej. Ha jól akatsz lenni akkor egészséges emberek között legyél ne betegek közt. Mert onnan soha nem akarsz eljönni majd, mert jaj de jó köztük ők megértenek. Csak ettől semmi nem fog javulni. A változas harc, küzdelem, magadat kell legyőznöd. 3s ezt csak te tudod megtenni. Mindegy hogy ki van melletted, a lépéseket magadnak kell megtenni.

Amúgy az ilyen helyeken lévő fiúk kamuk. Itt vadásznak, gyengébb nőkre, akiket könnyebb megvezetni az empatiával és kedvességgel, mivel lelkileg gyengébb. Tudom, láttam.

2019. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!