Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos szorongással küzdő...

Súlyos szorongással küzdő társaim, nem próbálunk meg segíteni egymásnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem az internetes levelezés hozza a megváltást, viszont azt is tudom, hogy elég sokan küzdünk ezzel a problémával, én mégis egyedül érzem magam vele, mert nincs olyan fél, akivel úgy oszthatnám meg, hogy tudom, ő is ismeri azt, amit megélek. Szeretném, ha picit összefognánk, ha meghallgatnánk egymást, hogy tudatosuljon, nem vagyunk ezekkel egyedül, esetlen néhány tanáccsal és biztatással is segíthetnénk a másikat.

Nekem mára már teljesen a normális élet rovására ment az egész, meg vagyok rekedve tanácstalanul és félve, jól esne egy virtuális kézfogás, és azt hiszem nektek is.

Beszélgessünk, ismerkedjünk, nyíljunk meg apránként, azt mondom én. Szeretnétek csatlakozni hozzám ebben?



2019. aug. 16. 11:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szintén szorongás... Fél éve járok csoportterápiára, azóta sokkal jobb. Nem is vagyok egyedül vele, és sokat tanultam is magamról, hogy mi váltja ki. Bátran ajánlom mindenkinek! :)
2019. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Generikus szorongasom van. Állandó hasfájással szédüléssel. Plusz pánikbetegség és ptsd. Életem csak a munkám. Mázli hogy szeretem. Már nem bírok se programokra menni se emberekkel talalkozni.
2019. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Én 27 éves vagyok és nő.

A szociális fóbia nekem is a gyenge pontom sajnos.

Én 3 éve küzdök vele de nem lett jobb, sőt évről évre mondhatni,hogy csak rosszabb. Nekem a magány hozta elő és az is tudná elmulasztani. Ami nehéz az nehéz...!

Jó lenne egy csoport ahol őszintén beszélhetnénk erről.

2019. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

22 éves fiú vagyok, nagyjából fél-1 éve küzdök szorongással. (nehéz meghatározni, mikor kezdődött pontosan)

Egyszer öngyilkos akartam lenni, de nem voltam rá képes, pszichiátriára kerültem pár napra. Párszor vagdostam, illetve más módon bántottam magam testileg, ami az adott pillanatban jól is esett, utólag viszont nagyon szégyellem.

Azelőtt nem ittam alkoholt, most rendszeresen, viszonylag nagy mennyiséget.

Elhanyagoltam a tanulmányaim, a munkám, az egészségem. Vannak jobb időszakok, rövidek. Ki akarok törni ebből az egészből.

Létesült már esetleg valamilyen cset, vagy csoport? Ha igen, adnátok kérlek elérhetőséget?

2019. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Mint írtam be ne dőljetek. Senki nincs a chatszobába akivel beszélgetni tudtok komolyan. Csajozos kamu.

Elég csak a nevet megnézni fckdp...aki tud angolul annak azonnal leesik fuckdeep

2019. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!