Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden dolgomhoz nagyon kötődök?

Figyelt kérdés
lehet hogy elsőnek fura de pl most adok el egy gördeszkát és rendesen sírhatnékom van mert fel jönnek az emlékek pl az első trükk amit sikerült rajtam meg csinalnom meg ilyenek ez egésséges?
2019. aug. 23. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
rajta*
2019. aug. 23. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Akadályoz bármiben? Pl nem férsz el a kacatoktol a lakásban, ha eltörik valami amihez kötödsz, akkor pánik rohamot kapsz stb?

Ha nem, akkor normális.

2019. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ez betegség igy kezdődik a"gyűjtögető" én ami nem kell dobom ki a francba vagy eladom hiába van annyi szép emlék vagy akármi gyűlölöm a sok felesleges porfogot.
2019. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem általában mindent ki dobok csak az ilyen fontosabb dolgoknál van ez az erzes de mge birok valni toluk kiveve van ket deszka lapom amiket ki tettem a falra mert méf is csak 2 evig hasznaltam de ezt most el adom
2019. aug. 24. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!