Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem semmi értelme nincs...

Úgy érzem semmi értelme nincs az életemnek. Olyan mintha egy gödörben ülnék aminek csúszik minden fala és lehetetlen kimászni. Valami ötlet, hogy jussak ki belőle?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal (39) Az egészségi állapotom sem az igazi már. Senkim nincs. Se család, se párkapcsolat, se igazi barátok. Ha eltűnnék senkinek nem tűnne fel szerintem hetekig. Tulakdonképpen azt hiszem nem vagyok fontos senkinek és nekem sem fontos senki. :( A munkámat legalább szerettem de most ott is kudarcok érnek és azt vettem észre, hogy már csak abból áll az egész életem. Ez nem ilyen öngyilkos bejegyzés. Persze azért szomorú vagyok. Csak szeretnék egy másik, jobb életet, de ötletem sincs, hogy kezdjek bele.
2019. aug. 26. 19:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez a nesze semmi fogd meg jól? :)
2019. aug. 28. 21:59
 12/13 anonim ***** válasza:

#10. Na és a tényekkel mi a helyzet, az smafu?

Egy rakás dolog van amit nem magyaráz a relativitás; logika, matematika, kvantumos állapotok, nyelvek, filozófia, ok-okozatiság, a foton, stb!

Az űr végtelenjét pedig nem misztikusan kell elképzelni hanem nagyon is véges mármint térfogatra, a felszínére kell érteni a végtelent, mint ahogy egy gömb felszíne is az!

2019. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
És ez nekem mennyiben segít? :)
2019. aug. 31. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!