Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jár egyfolytában az...

Miért jár egyfolytában az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdődött az egész 2 sikertelen próbálkozásom volt..

Mit tegyek hogy elmuljon

Jártam pszichiátrián...

Nem segített..


2019. aug. 31. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Nekem úgy csökkent hogy többet voltam a szabadban. Sétáltam,futottam. Bár nem múlt el a depresszió mert időnként visszatér. Bár nekem bipoláris depresszióm van ami súlyosabb mint a klinikai depresszió. Az antidepresszáns is csökkentette ideiglenesen. De nem múlt el. Ezért tartom hülyességnek a pszichiátriát. Nem gyógyítja meg az embereket. Sosem gyógyított meg egy skizofrént vagy egy mániás depressziót. Csak tünetmentessé tette. De a betegsége fenn állt. Tehát nem gyógyít. Sokan ezt nem értik meg. A tünetmentesség nem egyenlő a gyógyítással. Akkor gyógyítok meg valakit ha már nem szenved a betegségtől és nem tér már vissza újra és újra. Beszélgettem depressziósokkal,klinikai depressziósokkal. Valamelyik pedig már öngyilkos lett mert nem gyógyították meg és tovább szenvedett a betegségben. Adtak neki gyógyszert de visszatértek a tünetek és nem bírta tovább. Semmi értelme.
2019. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!