Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátom meg akar halni 32éves,...

Barátom meg akar halni 32éves, mivel tudnék segíteni neki? Nincs életkedve 6 éve meghalt nagymamáját siratja vele akar lenni .

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez miért az ezotériában van? Pszichológusra lenne szüksége, nem valami természetfeletti csodára.
2019. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
1: A nagymamával való erős lelki kapcsolat miatt.
2019. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is pszichológusra van szüksége, ha a 6 éve meghalt nagymamát siratja, és nem hókuszpókuszra.
2019. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

3: És ez mire alapozod? Jártál ugyanevvel a problémával pszichoterápiára is és spirituális kezelésre is?

Akkor le tudnád kérlek írni a tapasztalataidat róla részletesen?

(Csak mert nekem ellentétes tapasztalataim vannak. A pszichológia hozzá se tud szagolni az életeken átnyúló kapcsolatokhoz, és oldani sem tud életek közti traumákat.)

2019. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4.

Tehát akkor azt mondod, hogy egy valódi tudományág módszerei, mint a pszichológia, kevésbé hasznosak, mint egy spirituális “terápia”, amit köztudottan nem ismertek el valódi tudománynak?

Kérlek mesélj még....

2019. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Nem. Azt mondom, hogy teljesen más a profilja.
2019. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"amit köztudottan nem ismertek el valódi tudománynak"


Szerintem te nem vagy tudatában annak, hogyan alakulnak ki a tudományágak és hogyan fogad el az MTA valamit önálló tudományágnak. Annak, hogy mit jelent a hivatalos tudomány (azt jelenti, hogy az állam ad pénzt a kutatására), és milyen érdekek mentén dől el, hogy mely területeket pénzel az állam és melyeket nem.

6 egyetemi szakra jártam, úgyhogy tisztában vagyok, vele, te meg nem.

Arról sem számoltál be, mit tapasztaltál többéves pszichoterápia és többéves spirituális terápia alatt, tehát NINCS róla személyes tudásod, csak vélelmed van.

Még azt sem tudod, hogy a pszichológiának NEM témája a Kérdező által feltett kérdés.

Majd ha neked is lesz ilyen problémád, vagy érteni fogsz teraputaként bármelyik területhez, majd évek tapasztalatából megtudod. Csak addig sem kéne vizsgáztatnod, megaláznod és leszólnod olyanokat, akik értenek ehhez és akik mér megtapasztalták ezt.

Csak feltett egy kérdést, te meg beleálltál.

2019. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!