Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pocsék önértékelésemen,...

A pocsék önértékelésemen, hogy tudnék javítani?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 13:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
...az onertekelesed nem sajat...a szuleink es kornyezetunk ragassza rank es ezt kell ujra ertekelni valoban olyan vagy amit hiszel magadrol? sokan hiszik magukrol hogy boldog es sikeres emberek de a lakasuk es barataik stilusa nem ezt tukrozi de ezt lehet menedzselni a sajat szemelyisegunket csak megismerni tudjuk erre vannak tesztek es konyvek weboldalak ...am akit nagyon butanak tartanak az lehet hogy mas helyzetben okosan tud ervenyesulni tehat a kulsod sokat elarulhat rolad a szemlelonek es ezt kell jol iranyitani hogy onmagadrol ne mondj semmi olyat amivel lejaratnad magad de ne is szallj el magadtol
2019. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nesze semmi fogd meg jól......köszi
2019. szept. 12. 07:45
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem a sok pozitív megerősítéstől javult, amit úgy zsebeltem be, hogy keményen dolgoztam és megdicsértek sokan.
2019. szept. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én is ezen az úton indultam el. És kezdtem egyre vidámabb lenni a sok elismeréstől, de sajnos bármilyen keményen dolgozol előfordul hogy akadnak irigyeid vagy olyan rosszindulatú emberek akik alád ásnak és akkor a sok energia amit befektettél egycsapásra összeomlik és a dícséretből kudarc lesz. Épp így jártam önhibámon kívül. :(
2019. szept. 13. 11:46
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Csak a sok anál, eddig akarninek ajánlottam, mindig bejött
2019. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 De La Cruse ***** válasza:
53%
Tükör terápia és sport. Valamint biblia, ami a legfontosabb. Az kíméletlenül megmondja ki vagy akármilyen is az önértékelésed.
2019. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hívő és ezen nem lehet változtatni. A biblia egy agyon fordított elavult könyv. Ezzel együtt érdekes de problémamegildásra alkalmatlan. Eret sem vágunk már. Sport? A Mount everestet nem fogom megmászni és a maratont sem lefutni. Magyarán nincsenek olyan fizikai adottságaim és nem vagyok már ilyan egeszségi allapotban sem hogy er3dményeket érhessek el. A sport max közérzetjavító. De ehhez mi köze? A tükör előtt állni? :) az a feleslegesen eltöltött idő. Nem a külsőmmel van bajom. Az olyan amilyen csomagolás. Nem panaszkodom rá. Akkor mit nézegessem naphosszat? Unalmas lenne.
2019. szept. 14. 15:27
 8/26 anonim válasza:
53%

Szerintem törekedj egyre jobban megismerni magadat. Minél jobban megy, annál kevésbé fog érdekelni mások véleménye, így egyre kevésbé leszel érzékeny. Egyszóval légy független lelkileg (is)

... és nem árt, hogy ha bármilyen hibát találsz, azon dolgozol is "kicsit". Ha másért nem, az önbecsülésed növelése miatt. Nem is tudsz hibázni, mert csak rajtad múlik a mérce. Inkább lassan, kényelmesen, de biztosan. Jó szórakozást! (...és ne félj az eséstől!)

2019. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nesze semmi fogd meg jól....köszi :)
2019. szept. 16. 15:02
 10/26 anonim ***** válasza:
De bunkó vagy. Egyáltalán nem vagy nyitott senki tanácsára. Mit szeretnél akkor, elővegyem a varázspálcám és suhintsak kettőt a fejed felett?
2019. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!