Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyire súlyos lenne a problém...

Ennyire súlyos lenne a problémám hogy pszichiáterhez kellene mennem?

Figyelt kérdés
Elmentem egy pszichológushoz. Már egy marketingkérdéssel kezdte, hogy én hogy találtam rá. Őszintén elmondtam a problémáimat. Azt mondta kezdjem a gyerekkoromtól. Elmondtam hogy régen kicsúfoltak, mert visszahúzódó voltam, és sokat voltam szomorú emiatt, és nem volt kedvem emiatt iskolába menni. Erre azt mondta hogy ez csak a tipikus diákcsíny. Elmondtam azt is hogy önbizalomhiányom van, sokszor nincs jó kedvem, sokszor nincs kedvem kimozdulni, meg hogy nem rég léptem ki egy bántó kapcsolatból. Azt mondta ezekre, hogy hogyan akarok megismerkedni valakivel, ha ki se mozdulok otthonról, meg hogy egy ilyen férfi után nem kell bánkódni. Semmilyen tanáccsal nem látott el. Kérdezte, hogy voltak-e már öngyilkossági hajlamaim, de arra is nemmel válaszoltam. Úgy éreztem mintha elbagatellizálná a problémáimat. Azt mondta menjek el pszichiáterhez, mert hajlamos vagyok a depresszióra, és lehet gyógyszerre van szükségem. Ennyi erővel mehettem volna pszichiáterhez, és nem kellett volna 5000 forintot kidobnom. Azt mondta ha voltam pszichiáternél utána visszamehetek hozzá.
2019. szept. 17. 07:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy keress fel egy pszichiátert akkor tényleg keress fel egyet, nem véletlenül mondta. Az mondjuk elég "merész" ha egy kezelésből ezt a tanulságot vonja le.
2019. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!