Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek, hogy sikerült a general...

Kinek, hogy sikerült a generalizált szorongásból meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Lehetséges végleg meggyógyulni vagy jelentősen csökkenteni a generalizált szorongást,tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2019. júl. 7. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon régóta küzdök vele. Jártam pszichológushoz és pszichiáterhez is. Egyszerűen nem tudtak segíteni. Amikor irányított meditációt tanítottak, az egészen el tudott lazítani, de otthoni környezetben, már képtelen voltam rá, cikáztak újra a gondolataim. Aztán társult hozzá depresszió is.Aztán jó ideig sajnáltam magam és szakemberhez se jártam. Egyszer elegem lett és elhatároztam, h változok. Rengeteg könyvet kiolvastam, több pszichológia jellegűt, személyiség fejlesztőt, önisneretit, motivációs könyveket és életvezetési tanácsokat. Aztán megtaláltam az utam. Nem mondom, h tökéletesen vagyok és azt sem, h nincsenek hullámvölgyek az életemben, de úgy szép az élet, ha változatos. Időnként vannak csodás pillanatok és olyanok is,amikor nem szorongok és ezeket megbecsülöm. Semmi sem tökéletes, de már tudom, h jó irányba tartok. Neked is sok kitartást!

Ha van kedved, szívesen beszélgetek is veled.

2019. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,írtam!
2019. júl. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!