Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szur a levegovetel,...

Nagyon szur a levegovetel, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Egyre suubben fordul elo hogy beszorul a levego, vagy en nem is tudom, de nagyon szur ha levegot veszek, nem is tudok teljesen levegot venni, altalaban elmulik 5-10 percen belul, msot masfel oraja tart, fogalmamsincs mit tegyek, van erre valami modszer?

A szivem alatt szur ilyenkor, es borzalmas


2019. szept. 24. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp elmennék vele orvoshoz.
2019. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miert van az, hogy mindenki egybol csak az orvost irja?

Nemhiszem el hogy mar ennyivel menni kell, akarmilyen egeszseggel kapcsolatos kerdest olvasok csak orvos orvos. Ki se irtam volna akkor

2019. szept. 24. 12:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, egyik pillanatrol a masikra elmult vegre :)
2019. szept. 24. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a szírás több mindentöl lehet. Vagy a levegö szorult tényleg be akkor mindenképpen orvoshoz kell menni, mert nagyobb baj is lehet.


Vagy csak a hátadba(igen jól olvasod a hátadban) egy idegbecsipödés vagy egy idegletapadás miatt van.

Nekem az az utobbi miatt van, iszonyat nehezen veszek levegöt ilyenkor.

Ahol én élek itt csak orvos lehet csontkovács(gondolom nem hiába), aki egy mozdulattal feloldja ezt, de utánna fáj, és akár ha súlyos(mint nálam volt) akkor hónapokig kell még maszíroztatni.


Kezd el mozgatni a vállaidat, körözz vele. Ha lehet valaki azon a felén ahol fáj a hátadat abban a vonalban maszírozza végig iszonyat erösen. Nekem már a párom tudja, hogy a maszírozás után egy hírtelen kicsi mozdulattal a gerincemre nyom. Ez általában rögtön roppan is.

A másik, hogy egyenes háttal ülsz és össze teszed a tenyeredet olyan ázsiai imádkozó pozitcióba(könyökeid kifele néznek), és csak is a válladat elkezdet lassan jobbra-balra forgatni. Ülve vagy a feneked és az alsó törzsed fixen marad, csak a felsö részed mozog. Lassan ameddig csak tudod, és egyre gyorsabb leszel, majd mikor bemelegedtél akkor egy hírtelen mozdualattal jobbra is és utánna balra is megrántod magadat.

2019. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!