Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD-re való gyógyszerek...

OCD-re való gyógyszerek mennyire tudják enyhíteni a kényszeres cselekvéseket és mennyi idő amíg hatnak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 16:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem a gyógyszer szrt se ért, vsak kevésbé voltam teljesen készen. Egyébként meg terápia!
2020. márc. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na akkor updatelek en is, mert azóta járok terápiára is és szedek antidepresszánst (Scippát), mert a dokim azt mondta, hogy a kényszerbetegségben is tud segíteni bizonyítottan.A maximális dózist szedem már belőle, mert valahányszor visszamentem hozzá mindíg elmondtam, hogy a hangulatom jobb mivel antidepresszáns nyilván, ami tök jó, de a kényszeres cselekvéseken csak egy kicsit segített még 20mg-nál sem érzek különösebb változást szóval nem tudom mi lesz.Azt mo dja kell szedni egy jó darabig mire segít szóval meglátjuk bár már jó ideje szedem.Emellett még írt frontint is az tök jó viszont, mert legalább nem idegeskedek ezek miatt a hülye kényszerek miatt.De ha valamelyikőtöknek bevált a scippa az megírhatná meddig szedte mire segített.
2020. márc. 24. 06:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be a Scippa kényszerre,az Anafranil vált be.
2020. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!