Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés
Sajnos mindenkiben csak a rosszat látom. Nagyon stresszes, szorongós alkat vagyok és ez miatt minden barát, csladtag elfordul tőlem. Mar itt tartok hogy a munkan kivul nem megyek ki az utcara se, kerülöm az embereket, letoroltem magam minden kozossegi oldalrol,csak senki se lasson ne jussak senki eszebe. Mindig kattog az agyam régi és új serelmeken. Ejjel nem tudok aludni max 3 vagy 4 orat. Lassan kezdek megorulni. Fogytam 8 kilot az utibbi fel evben. 30N
2019. okt. 2. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nem ilyen nagy szintben. Beszélned kell egy igazi barátoddal aki megért/családtagoddal. A vallások, egy sport segít megőrizni önmagad. Próbálj csak a jelenre gondolni, mi jót tehetsz valakivel. Az igazi barátaid megérte ék és melletted lesznek bármilyen vagy velük. Próbálj kislépésekben változtatni ezen. Többet nem tudok segíteni, csak te tudsz magadon segíteni! Legyen további szép napod!
2019. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatast!
2019. okt. 2. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy ilyen, ez csak egy állapot. Keresd meg önmagad valamiben.

Írj, fess, táncolj és a társaság jön az érdeklődési körrel. Nyugi

2019. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok. Nincs ezzel baj, de azért kellenek a barátok, hogy ne kattanj be egy idő után :D. Mert van, aki hajlamos ilyesmire. Van valami hobbid?
2019. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs már kivel beszélni róla, lehet, hogy egy pszichológus amúgyis többet tudna segíteni.
2019. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!